Autor: administrator <josef.sponar@asseco.cz>, Téma: školka 2006 - sezóna, Vydáno dne: 20. 05. 2006

17.5. 2006, Česká Třebová

ČESKÁ TŘEBOVÁ – LIBCHAVY 0 : 2 (0:0, 0:0, 0:2)
mladší přípravka, hráno 3x20min, penalty: 5 : 4,
branky: Dominik Chládek 1x Adam Felgr 1x První dvě třetiny byla hra vyrovnaná s mírnou převahou našich hráčů. Chybělo přesnější zakončení. Ve třetí třetině už bylo znát, že naši hráči k bojovnosti přidali i kombinační hru a hned se to projevilo na výsledku. Vstřelili jsme dvě branky a po zásluze vyhráli.

Za Libchavy nastoupili:
Brankáři:Ondra Velínský, Dominik Chládek, Aleš Horníček
V poli: Luděk Petr, Jakub Musil, Aleš Horníček, Adam Felgr, Ondra Velínský, Honza Pipek, Erik Šalda, Míša Boštík, Dáša Prášilová, Petr Šťovíček, Štěpán Dušek, Radka Klekarová, Martin Klekar, Dominik Chládek, Vojta Velínský. Trenéři: Jaroslav Boštík, Vlasta Felgr

ČESKÁ TŘEBOVÁ – LIBCHAVY 13 : 4 (4:1,4:0,5:3)
starší přípravka, hráno 3x20min, penalty: 5:8,6:7
branky: Blažek Jan 2x Prášil Darek 1x Motyčka Filip 1x

Ani přísun nové krve do mužstva nepomohl, aby libchavští draví sokolíci byli důstojným soupeřem kojotům z České Třebové. Soupeř nás předčil ve všech činnostech, a na všech postech měl hladovější a dravější fotbalisti. I když výsledek cca 13:4 je asi za předvedený výkon dosti krutý. Pár gólů jde evidentně na vrub golmana kde je vidět asi největší slabina našeho potěru. Generaci Pláničku, Viktorů potažmo Čechu asi v Libchavách důstojný nástupce nevyroste.

Brankář:Jan Blažek
V poli:Darek Prášil, David Moravec,Martin Cibulka, Martin Horníček, Mirek Čada, Filip Motyčka, Jarda Boštík, Vojta Šisler, Radim Žídek, Tomáš Horáček, Michal Šalda, Pavel Rejent. Trenér: Richard Prášil