áčko: Libchavy - Valy 3:1 (0:1)

Autor: Tomáš Kollert <>, Téma: áčko, Vydáno dne: 03. 04. 2007

Zápasy prvního jarního kola odstartovala druhá část krajské fotbalové I. A třídy, do níž nastoupilo také pět zástupců regionu.

libchavy_valy_1libchavy_valy_2libchavy_valy_3

Libchavští svého soupeře ještě neporazili, ovšem do zápasu vstoupili náporem a hned si vytvořili několik šancí. Jako první se však z gólu radovali v 15. minutě po chybě obrany Valští, když se trefil Michal Bažant. Ve 48. minutě fauloval valský Jeřábek domácího Štěpána a z nařízené penalty vyrovnal Konečný. V 53. minutě Poříz vyrazil střelu Kopfšteina, ale na dorážku Štěpána již nedosáhl – 2:1. Domácí čtvrthodinku snů zakončil Hlávka, který po úniku dal na konečných 3:1.

Fakta – branky: Konečný (z pen.), Štěpán, Hlávka – Michal Bažant. Rozhodčí: Hořínek. ŽK: 1:2. diváků: 120.
Libchavy: Zeman – Borovička, Dostál, J. Vavřín, Konečný – D. Vídeňský, Štěpán, Kozel (88. Z. Čermák), Čada (76. Karpíšek) – Hlávka (86. Koupil), Kopfštein.
Valy: Poříz – Vašíček (73. Lebduška), Jeřábek (70. Petrlík), Doležal, Půlpán – Danihelka (70. Veselý), Budínský, V. Bažant, Kolman – M. Bažant, Kačírek.