Mladší přípravka - přípravný zápas v Ústí

Autor: Milan Šalda <milan.salda@ldm.cz>, Téma: školka 2007 - sezóna, Vydáno dne: 26. 04. 2007

ÚSTÍ NAD ORLICÍ – LIBCHAVY
4 : 1
hráno 3x20min. (0:1, 2:0, 2:0)

První jarní přípravný zápas jsme sehráli v Ústí. Soupeř to byl kvalitní, neboť hraje v popředí krajské soutěže.
První třetinu odehráli starší kluci a na hře to bylo znát. Měli jsme více ze hry a ujali jsme se vedení 1:0. Škoda, že jsme nepřidali další branky. Chtělo to více důrazu. V další třetině už střídali mladší kluci a těm ještě nějaký ten decimetr výšky chybí, i když fotbalově hráli dobře. Soupeři jsme pomohli vyrovnat vlastním gólem a ještě před koncem třetiny otočil výsledek.
V poslední třetině nejenže se nám nepodařilo vyrovnat, ale inkasovali jsme další dvě branky.
Kluky musíme za výkon pochválit. Ovšem chyby v obraně jsme jim museli zdůraznit.
Branky: Adam Felgr

brankáři: Ondra Velínský, Jakub Milek
V poli: Luděk Petr, Kuba Musil, Ondra Velínský, Petr Šťovíček,Štěpán Dušek, Honza Pipek, Adam Felgr, Dominik Chládek, Aleš Horníček, Míša Lukeš, Míša Boštík, Vojta Velínský, Jakub Cabalka, Míša Šrom, Honza Haman