áčko: Morašice - Libchavy 5:2

Autor: Tomáš Kollert <>, Téma: áčko, Vydáno dne: 09. 05. 2007

Domácí zahájili útočně, po několika nevyužitých šancích otevřel skóre střelou po zemi Kopecký – 1:0.

Pak se hra vyrovnala, hosté potrestali chybu obrany a Kopfštejn skóroval na 1:1. Po změně stran Bartoš dokonce otočil stav, ale další minuty patřily domácím. V 65. minutě propálil gólmana Chmelík a krátce poté si s obranou pohrál J. Vosmek – 3:2. Stejný hráč se prosadil i deset minut před koncem a gólovou nadílku završil po Jokešově úniku dorážkou Coufal.
Fakta – branky: J. Vosmek, Kopecký, Jokeš, Coufal – Kopfštejn, Bartoš. Rozhodčí: Vodák. ŽK: 2:5. Diváků: 150. Morašice: Andrle – Kopecký, Chmelík, J. Štěpán, Holomek, Ropek, Skala, Štancl, J. Vosmek, L. Vosmek, Klement (Kuta, Jokeš, Coufal). Libchavy: Zeman – Bartoš, Borovička, Konečný, Štěpán, Martiňák, Kopfštejn, Vídeňský, Hlávka, Karpíšek, Čada (Motl, Javůrek).