Mladší přípravka - turnaj č.3 Sruby

Autor: Milan Šalda <milan.salda@ldm.cz>, Téma: školka 2007 - soutěž, Vydáno dne: 28. 05. 2007

Libchavy - Litomyšl"B" 6:0 (3:0)
Naši kluci hned od začátku ukázali, kdo je na hřišti pánem a po dvou rohových kopech vedli 2:0. Do poločasu ještě přidali jeden gól, znovu po krásné přihrávce před branku. Druhý poločas opět přitlačili kluci soupeře na jejich polovinu a znovu dokázali vstřelit tři branky.
Branky: Šťovíček 2x, Chládek 2x, Boštík M., Felgr

Libchavy - Sruby 0:0 (0:0)
Z pohledu nestranného diváka určitě pěkný fotbal, ale z pohledu trenérů nervydrásající zápas. První poločas naši borci tlačili, ale ne a ne se gólu dočkat. Ve druhém poločase domácí Sruby přidaly a zápas nabyl patřičné dramatičnosti. Hra byla obou mužstev vedena z dobře zabezpečených obran a proto skončil bezbrankovou remízou.

Libchavy - Semanín 2:0 (2:0)
Po náročném zápase proti Srubům, kde bylo více využíváno zkušenějších hráčů, si zahrála celá "lavička" a vedla si velmi dobře. Chybělo trochu více klidu při zakončení a výsledek mohl vypadat pro Libchavy ještě lépe. I tak naši borci soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili.
Branky: Felgr, Boštík M.

Brankáři: Kuba Milek, Horníček Aleš
V poli: Luděk Petr, Jakub Musil, Dominik CHládek, Adam Felgr, Honza Pipek, Míša Boštík, Aleš Horníček, Petr Šťovíček, Štěpán Dušek, Kuba Milek, Jakub Cabalka, Honza Haman, Míša Šrom.