áčko: Choceň B - Libchavy 2:1

Autor: Tomáš Kollert <>, Téma: áčko, Vydáno dne: 28. 05. 2007

V 5. min. první šance domácích, brankář hostí vyráží na roh. Oba týmy si vytvořily výrazné šance v 17. minutě.

Ve 29. min. poslal Kubec krásný centr na Hunala, jeho střelu brankář Zeman vyrazil, ale Šabata dorazil na 1:0. Stejný střelec šel o několik minut později sám na Zemana, byl sražen, ale píšťalka rozhodčího mlčela. Sólo Hunala nevyšlo, v poslední chvíli byl míč sražen Dostálem na roh. V 54. minutě po nenápadné akci hostí poslal Martinák míč na Hlávku, který vyrovnal na 1:1. V další fázi hry měli Choceňští více ze hry, brankář hostů musel po několika šancích domácích zasahovat. Tlak domácích vyvrcholil v nastaveném čase. V 92. minutě se dostal Kubec po narážce od Šabaty k míči a střelou po zemi k tyči zařídil zasloužené vítězství domácích.

Fakta – branky: Šabata, Kubec - Hlávka. Rozhodčí Neu〜bauer. Diváků 60. ŽK 3:1. Choceň B: Lukes – Smejkal, Král (69.Baborák), Dostál (69. Zavřel), Kopecký, Grus, Kaplan , Kubec, Šabata, Hunal (81. Kroupa), Šrut. Libchavy: Zeman – Kozel, Bartoš, Borovička, Konečný (38. Vavřín), Hlávka (76. Javůrek), Dostál, Kopfštejn, Vídenský (86. Koupil), Martinák, Karpíšek.