áčko: Libchavy - H.Týnec 5:1

Autor: Josef Musil <musillibchavy@seznam.cz>, Téma: áčko, Vydáno dne: 04. 06. 2007

Povinné vítězství domácích se nerodilo jednoduše. Hosté začali aktivně, ve 3.minutě zahrávali roh a míč po teči domácího obránce zapadl za Zemanova záda.

Byl to první a také poslední roh hostů.Domácí znervozněli a na jejich kopačky se lepila nervozita. Vysvobození přinesla až 20.minuta, kdy ideální přihravku Bartoše zužitkoval domácí Martinák a vyrovnal. Úplný klid na domácí kopačky pak přinesla 25.minuta kdy si míč narazili Kopfštein s Bartošem a ten zajistil domácím vedení 2:1. Ve 27.minutě střílel hostující Čeliňák, mířil však nad. Ve 30.minutě to bylo již 3:1 když branku zaznamenal křižnou střelou z úhlu Hlávka. Druhý poločas se hrál za stálé převahy domácích. Na 4:1 zvýšil střelou z 20 metrů Kopfštein a konečnou podobu výsledku dal krásnou střelou z 30 metrů v 90.minutě domácí ostrostřelec Motl. Hosté dohrávali v deseti, když v 82.minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Rabas.