áčko: Rosice - Libchavy 3:1

Autor: Tomáš Kollert <>, Téma: áčko, Vydáno dne: 11. 06. 2007

Přímý záchranářský souboj v první půli mnoho vážnějších šancí nenabídl.

Za zmínku stojí střela Kuchty ze 35. minuty, kterou libchavský Zeman vyrazil, a tečovaná rána záložníka Vídeňského, jež skončila na břevně. Do druhého poločasu vstoupili Rosičtí aktivněji. V 51. minutě přihrál Kuchta Pavlovi, který ve výhodné pozici trefil jen tyč. Na druhé straně zahrozil opět Vídeňský. Vše podstatné se však odehrálo v závěrečné dvacetiminutovce. V 73. minutě dostal Hamerský přihrávku od Rouska „na dlouhou nohu“, ale špičkou ještě stihl nasměrovat míč po zemi k tyči za záda gólmana Libchav – 1:0. O dvě minuty později zastavil v pokutovém území Štěpán nedovoleným způsobem Kuchtu a nařízenou penaltu proměnil byť s tečí Skokan – 2:0. V 80. minutě centroval libchavský Karpíšek do pokutového území, kde se po sérii tečí dostal míč k obránci Šedivému, jenž si ho nešťastně srazil do vlastní branky - 2:1. V 88. minutě rozehráli útočný výpad Rousek s Izerou, ten našel nabíhajícího Metelku, který definitivně pojistil rosickou výhru – 3:1.

Fakta – branky: Hamerský, Skokan (z pen.), Metelka – vlastní. Rozhodčí: Brejcha (Trutnov). ŽK: 2:1. Diváků: 120.