Vysoké Mýto - Řetová 0:4
Sruby - Vysoké Mýto 4:2
Libchavy - Řetová 2:0

Sruby - Libchavy 3:2 (1:2)
Domácí zaspali začátek utkání a po deseti min. jsme vedli 2:0. Ovšem těsně před přestávkou soupeř snížil. Ve druhé půli pokračoval ve zlepšeném výkonu a otočil výsledek.
Branky: Adam Felgr 2x

Vysoké Mýto - Libchavy 2:4 (0:3)
Hned od začátku jsme měli znatelnou převahu a vyjádřili jsme ji i góly. Od stavu 0:4 jsme improvizovali se sestavou a soupeř snížil.
Branky: Adam Felgr 2x, Luděk Petr, Míša Lukeš

Libchavy - Choceň 2:1 (2:0)
Zpočátku bylo utkání podobné jako proti V. Mýtu, dali jsme ovšem jen dvě branky. Po přestávce soupeř využil naše záváhání v obraně a snížil. Zápas byl dramatický až do konce, a nakonec jsme vyhráli zaslouženě.
Branky: Adam Felgr, Luděk Petr

Libchavy - Řetová 2:0 (1:0)
Soupeře, který dosud na turnaji hrál bez zaváhání, jsme zaskočili aktivní hrou dopředu a vytvořili si několik šancí. Proměnili jsme bohužel pouze jednu. Zápas byl velmi dramatický a až v závěru jsme si pojistili po vynikajícím výkonu zasloužené vítězství.

Brankář:Erik Šalda, Míša Šrom, Martin Klekar
V poli: Luděk Petr, Dominik Chládek, Adam Felgr, Míša Boštík, Aleš Horníček, Míša Šrom, Honza Haman, Jakub Cabalka, Dáša Prášilová, Radka a Martin Klekarovi, Míša a Miloš Lukešovi

Nejlepší hráč: Jan Horáček Sruby
Nejlepší střelec: Tomáš Langer Řetová 9branek
Nejlepší brankář: Erik Šalda Libchavy