áčko: Rychnov - Libchavy 3:2

Autor: administrator <josef.sponar@asseco.cz>, Téma: áčko, Vydáno dne: 18. 09. 2007

Jak opatrněji duel začal, tak divočejší měl závěr. Po úvodním oťukávání se v 18. minutě ujali domácí vedení, když se z přímého kopu po faulu na Kylara trefil Matějka – 1:0.

Zbytek první půle patřil Rychnovu, ale šance Kylara, Šmídy i Matějky zůstaly nevyužity, když soupeř hrál sice v poli dobře, ale bez zakončení. Po přestávce se pořádně přiostřilo a rozhodčí Kvaček měl plné ruce práce, v 66. minutě poslal hosty do deseti. To už byl stav 2:0 po výborné individuální akci Kylara. Komplikaci přinesly domácím jednak neproměněné rychlé brejky (Matějka, Jukl, Šmída), jednak přísně nařízená penalta, kterou v 77. minutě využil Vídeňský. Utkání gradovalo v nastavení. V jeho třetí minutě domácí marně reklamovali ofsajd, Motl utekl a vyrovnal! Pak viděl červenou Grochol, ale stále nebyl konec. V 95. minutě rozehrál přímý kop z rohu hřiště Matějka, našel nepokrytého Sekaninu a ten proměnil infarktovou koncovku ve tříbodovou radost!

Fakta – branky: 18. Matějka, 65. Kylar, 90. + 5. Sekanina – 77. Vídeňský (PK), 90. + 3. Motl.
Rozhodčí: Kvaček (Hlinsko), ŽK 4:7, ČK 1:1, diváků: 170, poločas: 1:0.