Starší přípravka turnaj č. 3 Žamberk 23.9.2007

Autor: Richard Prášil <richard.prasil@mariuspedersen.cz>, Téma: přípravka - starší, Vydáno dne: 25. 09. 2007

Sloupnice - Libchavy 2:12
Sloupnice - Řetová 0:7
Sloupnice - Žamberk B 0:7
Řetová - Žamberk B 2:2

Hra obou soupeřů byla od začátku vyrovnaná,dokonce po poločase 0-0, došlo k vypuštění Krakena v podobě Michala Šaldu a posílení útočné síly. To se ukázalo rozhodující, protože po 4 min „Majkl“ se štěstím a s pomocí domácího golmana skóroval. Pak to utemoval Tomáš Horáček druhým gólem a Žamberk mohl vyvěsit černé fangle.
Branky: Horáček, Šalda

Výsledek sice jasný, ale Řetováci mají dobrý team, zadarmo nedají ani zrnko písku. Naštěstí kluci zabraly a daly najevo do Řetové, kdo je pánem starší přípravky v této skupině.
Branky: Horáček 2x, Žídek 2x, Kašpar

Libchavy - Sloupnice 12:2
Hráči s podstatně menším a mladším soupeřem dokázaly svoji převahu. Po poločase 5-1 dostaly sokolíci sodu od trenéru, protože výkon byl na pokraji zhroucení po fotbalové fajnšmekry. Po polovině se výkon trochu zlepšil ale nebylo to pořád ono. Holt s lehčím soupeřem to Češi neumí.
Branky: J.Boštík jn., Šalda 4x, Dušek, Pipek 2x, Chladek, Šťovíček 2x, Rejent