áčko: Sebranice - Libchavy 3:1

Autor: administrator <josef.sponar@asseco.cz>, Téma: áčko, Vydáno dne: 02. 10. 2007

SEBRANICE - Ve druhém sobotním zápase nejnižší fotbalové soutěže Pardubického kraje po delším čase pořádně zabral sebranický kolektiv, a to proti jarnímu účastníkovi I. A třídy.

K vidění byl fotbal kvalitní úrovně, v prvním poločase měli domácí sice mírně navrch, ale bez větších gólových šancí. Po změně stran hráči Sebranic vystupňovali tempo, zatlačili protivníka a v 65. minutě se dočkali vedoucí branky z kopačky Karala. Jen o čtyři minuty později zvyšoval Kalánek a tento dvojitý úder byl rozhodující. Hosté se sice snažili s výsledkem něco udělat, ale po zásahu Horníčka čtvrt hodiny před koncem rezignovali. Korekce na 3:1 byla kosmetická.

zdroj: Svitavský deník