Autor: Milan Šalda <milan.salda@ldm.cz>, Téma: přípravka - starší, Vydáno dne: 18. 10. 2007

3 : 4

hráno 3x20min. (0:1, 1:2, 1:1)
branky:2x Jarda Boštík, Radim Žídek
PENALTY prohráli jsme, ale nevím kolik

Před turnajem krajského přeboru jsme pozvali kvalitní celek ze Žamberka. V první třetině jsme nejprve měli optickou převahu, ale soupeř hru vyrovnal a ujal se vedení. Do druhé třetiny jsme přeskupili sestavu a hlavně hra dopředu se zlepšila. Nicméně jsme po pěkné akci soupeře inkasovali podruhé. Kluci zabojovali a Radim Žídek po rohu snížil, 1:2. Do třetí třetiny kluci dostali pokyn od trenéra Ládi Nováka vyrovnat a pak dát vítězný gól. Kluci ho poslechli a hned v první minutě Jarda Boštík vyrovnal a o pět minut později, po krásné akci celé levé strany, vstřelil vedoucí gól. Žamberáci to nezabalili, vyrovnali a 3 minuty před koncem vstřelili vítěznou branku.