Autor: Josef Musil <musillibchavy@seznam.cz>, Téma: áčko, Vydáno dne: 11. 05. 2008

Polička B: Vopařil – Jílek /62.Navrátil/, Hofman,Neumeister,Stoklásek - Čípa,Kučera,Kuchta,Stodola – Petr /57.Opršal/, Král Vojtěch

Libchavy: Zeman – Borovička,Karpíšek,Vavřín,Hoffman – Vídeňský D.,  Bartoš,Kopfštein, Kozel  -  Martinák / 88. Čermák /, Dostál / 89.Koupil/

Rozhodčí:Orlický Martin, AR 1: Pražák Martin, AR 2: Preclík Martin

Střelci:Král Vojtěch,Petr – Kopfštein, Hoffman, Vídeňský D.
Nahrávky: Král Vojtěch 2, - Bartoš 2, Martinák

ŽK: 4 : 3 Jílek, Kuchta, Stoklasem, Neumeister – Karpíšek, Kozel, Bartoš

Netradičně ve čtvrtek byla  k vidění dohrávka podzimního kola. Proti nám nastoupilo úplně jiné mužstvo než při našem prvním jarním utkání. Pro nás nezačalo příliš šťastně neboť již v 6.minutě chtěl hlavou míč přistrčit Dandy Vídeňský Zemanovi, hlavička však byla krátká k míči se dostal domácí střelec Král a zajistil domácím vedení. V 9.minutě zahrávali domácí trestný kop a přetažený centr poslal opět Král do břevna naši branky. Na hřišti běhalo 6 hráčů, kteří pravidelně hrají krajský přebor a na výkonu domácích to bylo znát. Hlavně Král dělal našemu mužstvu velké problémy. Jeho střelu v 29.minutě vyrazil Zeman s námahou na roh. Naše trpělivá hra přinesla ovoce v 36.minutě, když Bartoš přehodil domácí obranu toho využil Kopfštein, který byl rychlejší než domácí brankář Vopařil, elegantně ho přehodil a bylo to 1:1. Konec poločasu se vyznačoval zvýšeným tlakem domácích.

V 48.minutě jsme zahrávali I.rohový kop. V 50.minutě zahodil jasnou šanci domácí Čípa. V 55.naše obrana udělala další chybu po levé straně unikl Král, přesně přihrál před naši branku a Petr se nemýlil – 2:1. Hned z rozehrání, kdy Bartoš přihrál Hoffmanovi byl k vidění gól „borec na konec“. Dasty byl asi 2 metry na naši půlce a jeho centr „vzal vítr“ a míč domácí našli míč až ve své síti a bylo to 2:2. Tento gól sebevědomími domácími borci řádně zacloumal a v 59.minutě jsme vedli 3:2, když míč hlavou posunul Martinák na Daniela Vídeňského a ten zkušeně do protipohybu domácího brankáře zaznamenal branku. Domácí vyhrli vše do útoku, což se jim mohlo stált osudným v 61.minutě, kdy domácí obraně utekl Dostál rozvlnil však pouze postraní síť. V 63.minutě vyrazil Zeman střelu poličského Hofmana na břevno své branky. V 64.minutě pak přišla penalta za nastřelenou ruku Bobše Vavřína. Marné byli protesty našich hráčů. Míč si postavil domácí Král, na Zemana však nevyzrál a Zeman jeho střelu nohou vyrazil, z následných dorážek byl pouze rohový kop. Tlak domácích se stupňoval a drtivý byl hlavně od 80.minutě, ale obětavý obraný výkon celého mužstva nám přinesl překvapivé vítězství.