Autor: Josef Musil <musillibchavy@seznam.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 04. 05. 2010

Libchavy – SKP Slovan Moravská Třebová  2 : 4 / 2:2/
rozhodčí: Kylar Roman, Martinec Václav, Čelko Karel
střelci:  Dvořák, Jariš
Sestava: Kotrla – Čada, Dvořák, Beneš, Horníček – Vepřek, Motyčka, Jariš, Alger  – Svatoš,Pipek,  Šalda, Rejent

Proti čelnímu týmu tabulky se nám vedlo. Dokonce jsme dvakrát vedli, ale fyzicky zdatnější soupeři nás nakonec porazili. Za obětavý výkon je potřeba pochválit Standu Beneše.

Mladší žáci:
Libchavy –  – SKP Slovan Moravská Třebová  2 : 4 / 2:0/
rozhodčí: Kylar Roman, Doležal Martin, Švanda Ladislav
střelci:  Dušek Štěpán, Lukeš Michal
nahrávky: Felgr, Kovář
Sestava: Šťovíček – Musil, Chládek, Rejent, Pipek – Žídek, Kovář, Šalda, Dušek – Lukeš Michal, Felgr, Svatoš, Boštík Michal, Velínský Vojtěch, Bočkoroš Michal, Horníček Aleš

Proti vedoucímu týmu tabulky jsme se pustili bez bázně a hany. A v 10.minutě jsme vedli již 2 : 0, když se nejprve prosadil Štěpán Dušek a po té individuální akcí Míša Lukeš. První poločas se nám skutečně povedl. V druhém poločase se však projevila únava našich hráčů, kteří hráli za starší žáky, hosté nás zatlačili na naši polovinu a začali dávat i branky. Mnohým brankám zabránil i náš výborný brankář Petr Šťovíček. Škoda, mohlo dojít k velké senzaci.

Dresy tentokrát perou Musilovi – děkujeme.

Příští  neděli  jedeme do Proseče a to společně autobusem. Odjezd v 8.00 od hřiště, následná  zastávka v Ústí na autobusové zastávce u Tesca. Zveme i rodiče, po utkání je zamluven společný oběd v Renospondu a odpolední výlet dle přání kluků. /zámek Nové Hrady, planetární steska Proseč, Toulovcové maštale, Toulovcová rozhledna atd./.