Mladší žáci: Horní Jelení - Libchavy 29.10.2011

Autor: Musil Petr <p.musil@ktuo.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 30. 10. 2011

Krajská 1. třída, skupina B, 29.10 2011

Horní Jelení - Libchavy 3:5 (1:4)

Utkání proti velice dobrému soupeři jsme nakonec zvládli. Začátek zápasu patřil domácím a my jsme se nemohli dostat do hry. Po 10 minutách se však naše hra zlepšila a vstřelili jsme i branky. Jediný gól jsme dostali z penalty. Ve druhém poločase se domácím podařilo snížit na 2 : 4, ale náš pátý gól rozhodl. Domácí hráli velice dobře a byli velice vyrovnaným soupeřem a poslední branku utkání vsítili oni. Výsledek utkání byl pro nás úspěchem a znamená, že přezimujeme na prvním místě tabulky I. A. krajské soutěže.

Střleci: Míša Lukeš 2, Erik Šalda 2 (1 PK) a Kuba Pávek.

Sestava: Javorski Dan -  Šalda Erik, Pávek Jakub, Velínský Vojta, Pinkava Tomáš, Bostan Albert, Vogl Martin, Horáková Natálka, Kubíček Jakub, Hodr Matěj,  Aubus Karel, Chládek Dominik, Lukeš Michal, Michal Šrom, Michal Boštík

Dopravu zajišťovali: paní Voglová, Javorská a Pepa Musil