Starší žáci: Polička – Libchavy 2:1 (0:1)

Autor: Musil Petr <p.musil@ktuo.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 21. 04. 2012

Krajská 1. třída, skupina B, 21. 4. 2012

Na těžkém podmáčeném terénu nás domácí hned od začátku zmáčkli. Do 10. minuty měli hned několik vyložených gólových šancí, ale Nikolas Hubálek předvedl pár výborných zákroků a úvodní tlak jsme přestáli. Kluci bojovali a snažili se domácím co nejvíce vyrovnat. Rozdíl proti poslednímu utkání v Lanškrouně byl hlavně v přístupu hráčů. Domácí byli sice silnější na míči, ale své šance nevyužili a nás zdobila bojovnost a chuť do hry. Ve 33. minutě jsme dokázali využít nepozornosti poličských hráčů. Ondra Velínský rychle rozehrál trestný kop a po centru Michala Šaldy se trefil Míša Svatoš hlavou a vedli jsme 1:0. Úvod druhého poločasu jsme nezachytili a domácí během dvou minut v 36 a 38. stav utkání otočili ve svůj prospěch. Na zvrat v zápase nám nezbyly síly, neboť domácí i nádále byli v útoku velmi aktivní a nás bránění stálo všechny síly. Pro kluky je to ponaučení, že se musí 100 % soustředit na hru po celou dobu. Dnes stačily dvě minuty nepozornosti a 68. minut výborné práce bylo v tahu.

Sestava: Hubálek Nikolas- Velínský Ondra, Rejent Pavel, Musil Jakub, Pipek Jan (40. Šrom Michael), Šalda Michal, Bošťík Jarda, Kovář Martin, Hledík Jan (58. Plch Roman), Chládek Dominik Svatoš Michal,

Trenéři:  Petr Musil, Moravec Vlasta