Starší žáci: Libchavy – Horní Jelení 3:0 (2:0)

Autor: Musil Petr <p.musil@ktuo.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 28. 04. 2012

Krajská 1. třída, skupina B, 28. 04. 2012

Před utkáním jsme nebyli v lehké situaci, kdy nám chybělo hned pět hráčů. Proto jsme byli nuceni povolat na pomoc čtyři hráče z mladších žáků. Klukům jsem před utkáním říkal, že se musí spolehnout jen sami na sebe. Tentokrát si vzali má slova k srdci a hned od začátku se do soupeře s chutí zakousli. V 6. min se prokličkoval do vápna Dominik Chládek a přihrál Kubovi Musilovi a ten pěknou střelou do šibenice překonal brankáře hostí a vedli jsme 1:0. I nadále jsme pokračovali v útočné hře a v 10. min už to bylo 2:0. Radim Žídek utekl po levé straně a jeho přesný centr zužitkoval v náš druhý gól Honza Hledík. Zbytek poločasu jsme udrželi hosty daleko od naší branky a to především aktivní hrou a zvýšenou bojovností všech hráčů. O přestávce jsem klukům opakoval, aby se plně soustředili na druhý poločas. Vzpomínka na druhý poločas v Poličce , kdy jme během dvou minut dvakrát inkasovali se však naštěstí neopakovala. Ba naopak ve 45. Min přidal Radim Žídek třetí gól a jen škoda, že další gól nepřidal Tomáš Pinkava a střídající benjamínek Erik Šalda. Utkání jsme do vítězného konce dotáhli s přehledem a kluky za jejich dobrý výkon chválím.

Sestava: Rejent Pavel – Šrom Michael, Velínský Ondra, Šalda Michal, Vogl Martin, Hledík Jan, Musil Jakub, Kovář Martin, Žídek Radim, Chládek Dominik (66. Plch Roman), Pinkava Tomáš (45. Šalda Erik, 68. Bostan Albert)

Trenéři: Petr Musil, Moravec Vlasta