Starší žáci: Radiměř – Libchavy 1:1 (0:1)

Autor: Musil Petr <p.musil@ktuo.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 19. 05. 2012

Krajská 1. třída, skupina B, 19. 05. 2012

Začátek utkání byl plný nepřesností z obou stran a oba celky se na hřišti spíše hledaly. Dnes jsme se sice domácím vyrovnali fyzicky, ale chyběla lehkost pohybu, přesnost přihrávek a klid v zakončení. To byl příklad první naší šance, kterou po přihrávce od Míši Lukeše nedokázal proměnit Kuba Musil. O několik minut později, při střele z trestného kopu trefil Martin Kovář pouze spojnici tyče a břevna. Nakonec jsme se branky dočkali až v 32. minutě, kdy šel důrazně za míčem Jarda Bošťík a dokázal využít nedorozumění domácího obránce s brankářem. První poločas jsme tedy vyhráli 1:0. Druhý poločas začali lépe domácí a v 39. minutě dokázali vyrovnat na 1:1. Zbytek zápasu to byl boj o míč, kladně jde hodnotit snahu a důraz v osobních soubojích, ale chybělo mi tam víc fotbalovosti a nějaký nápad. Vše bylo moc upracované. Remíza je pro oba celky spravedlivá.

Sestava: Hubálek Nikolas - Šrom Michael, Šalda Michal, Škorpil Jiří, Velínský Ondra, Hledík Jan (40. Hledík Jan), Kovář Martin (60. Bočkoroš Michal, Musil Jakub, Svatoš Michal, Bošťík Jaroslav, Lukeš Michal (33. Pipek Jan)

Trenéři: Petr Musil, Vlasta Moravec