Starší žáci: Libchavy – Polička 1:2 (0:1)

Autor: Musil Petr <p.musil@ktuo.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 26. 05. 2012

Krajská 1. třída, skupina B, 26. 5. 2012

Do utkání jsme vstoupili nebojácně a dlouho se nám se silným soupeřem z Poličky dařilo držet krok. Důležité bylo, že jsme se soupeři dokázali vyrovnat v důrazu v osobních soubojích a nepouštěli jejich hráče do zakončení. Když už se tak stalo, tak nás opět dobrými zákroky podržel Nikolas v brance. I v útoku jsme se dokázali prosadit a je jen škoda, že šance Míši Lukeše neskončila brankou. Po úniku z pravé stany jeho střela jen těšně minula poličskou branku. Ve 28. minutě jsme zaváhali při rohovém kopu soupeře a první poločas jsme nakonec prohráli 1:0. Do druhého poločasu jsme opět nastoupili aktivně a dál pokračovali v dobré hře. Dokázali jsme si vypracovat dobré šance, ale Dominik a ani Míša Svatoš je však nedokázali proměnit. Chvíli na to jsme se už dočkali. Po rohovém kopu vyrovnal na 1:1 Míša Šalda. Další šanci měl Jadra Bošťík, ale jeho střelu dokázal poličský brankář vytěsnit na tyč. K naší velké škodě jsme dobře rozehraný zápas nedotáhli do konce, když jsme v 65. minutě nedokázali zastavit útok soupeře a ten se dostal do vedení 2:1. Je to velká škoda, protože by si kluci za svůj výkon body zasloužili.

Sestava: Hubálek Nikolas – Velínský Ondra, Šalda Michal, Musil Jakub, Rejent Pavel (36. Šrom Michael, Svatoš Michal, Kovář Martin, Bošťík Jarda, Felgr Adam, Kovář Martin, Chládek Dominik, Lukeš Michal (55. Hledík Jan)

Trenéři: Petr Musil, Moravec Vlasta