Starší žáci: Horní Jelení – Libchavy 1:2 (0:1)

Autor: Musil Petr <p.musil@ktuo.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 31. 05. 2012

Krajská 1. třída, skupina B, 31. 5. 10. 2012

Od začátku utkání hrály oba celky sice aktivně, ale jen po pokutové území bez zakončení. Do první vážnější akce jsme se dostali v 10. minutě, kdy se dostal za obránce Míša Lukeš, ale domácí brankář jeho šanci zneškodnil. Akce však nadále pokračovala a k zakončení se dostal Míša Svatoš a jeho střela z hranice pokutového území skončila pod břevnem a vedli jsme 1:0. To bylo z naší strany vše, iniciativu po zbytek poločasu převzali domácí a můžeme být rádi, že neměli dobře seřízenou mušku. Do druhého poločasu jsme naopak vstoupili aktivněji a přispěl k tomu i příchod Jirky Škorpila na hřiště, který svůj dobrý výkon korunoval brankou na 2:0. Konec zápasu nezvládl rozhodčí (jestli se mu tak dá říkat), který naopak svým neaktivním a dosti alibistickým pohybem, kdy neopustil středový kruh a nechal kluky mezi s sebou dokopat tak, že oba trenéři byli nakonec rádi, že se nikomu nic nestalo. V tomto, bych chtěl apelovat na soudnost onoho pána, a snad mu poradit ať už toho nechá. K úplnosti bych jen dodal, že branku na 1:2 jsme dostali z penalty v 67. minutě. Utkání to bylo zajímavé, bojovné a ještě lepší by bylo, kdyby bylo řízeno rozhodčím. Kluci jsou živí, soutěživí, ale potřebují dostat jasný impuls kdo je na hřišti pánem a co si mohou dovolit. Dnes tomu tak nebylo a byla to černá kaňka na jinak dobrém utkání.

Sestava: Hubálek Nikolas- Šrom Michael, Šalda Michal, Rejent Pavel, Velínský Ondra, Hledík Jan (45. Škorpil Jiří), Boštík Jarda, Kovář Martin, Felgr Adam (68. Plch Roman), Lukeš Michal, Svatoš Michal,

Trenéři: Petr Musil, Moravec Vlasta