Starší žáci: Libchavy – Králíky / Č. Voda 1:1(1:0)

Autor: Musil Petr <p.musil@ktuo.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 10. 06. 2012

Krajská 1. třída, skupina B, 9. 6. 2012

V posledním utkání šlo o to, kdo skončí na nelichotivém posledním místě krajské třídy. První šance přišly hned v úvodu zápasu a ve 2. minutě to mohlo být 1:1. Nejdříve nás podržel výborný zákrok Nikolase Hubálka a hned z protiútoku trefil Jarda Bošťík pouze tyč. V dobrém tempu se hrálo i nadále, nás zlobil především hostující útočník Hnátnický, kterému v 15. minutě opět zneškodnil tutovku Nikolas Hubálek v naší brance. Za pět minut na to jsme už vedli 1:0, když se ukázkově z rohu trefil hlavou Adam Felgr. I po celý druhý poločas se hrál dobrý fotbal, ale obrany byly pozorné a tak šancí už tolik nebylo.V65. minutě se hostům podařilo vyrovnat, když naši obránci nezareagovali na únik Pecháčka a ten přízemní střelou vyrovnal. Utkání tak nakonec skončilo spravedlivou remízou.

Klukům i trenérům z Králík/ Č. Vody bych chtěl popřát hezké léto a budeme se těšit na další ročník. Naše utkání se vždy odehrávají v přátelském a sportovním duchu a věřím, že i na příště tomu bude také tak.

Sestava: Hubálek Nikolas - Felgr Adam, Rejent Pavel, Musil Jakub, Šrom Michael, Hledík Jan (20. Lukeš Michal), Kovář Martin (62. Škorpil Jirka), Šalda Michal, Svatoš Michal, Boštík Jarda, Bočkoroš Michal (30. Velínský Ondra)

Trenéři: Petr Musil a Moravec Vlasta