Mladší žáci: Králíky / Červená Voda – Libchavy 1:7 (0:4)

Autor: Musil Petr <p.musil@ktuo.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 25. 08. 2012

Krajská 1. třída, skupina B, 25. 8. 2012

Již od prvních minut jsme byli aktivnější a do soupeře se s chutí zakousli. Ve 3. min otevřel skóre Kuba Pávek a vedli jsme 1: 0. Hned v 5. min po hezké střele zvýšil na 2:0 Erik Šalda. Poté nám na chvíli trochu zvlhnul střelecký prach. Domácí jsme sice přehrávali, ale ve finální fázi jsme byli nepřesní a nedůrazní. Až ve 23. a 27. min skóroval Vojta Velínský a poločas jsme vyhráli 4:0. V druhém poločase přidal v 33. min naši pátou branku Kuba Pávek. Chvíli na to dokázal po pěkné střele zvýšit na 6:0 Matěj Hodr. Kluci předváděli hezké kombinační akce a mnoho dalších šancí zůstalo nevyužito. Ve 45. min dovršil hattrick Vojta Velínský a zvýšil již na 7:0. V 51. min se domácí  dočkali čestného úspěchu, když po rychlém protiútoku snížili na konečných 1:7.

Sestava: Javorski Daniel- Hodr Matěj, Aubus Karel, Sýkora Dan, Prášilová Dáša, Šalda Erik, Velínský Vojta, Boštík Michal, Pávek Jakub, Hájek Lukáš

Trenér:  Prášil Richard