Autor: Musil Petr <p.musil@ktuo.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 10. 09. 2012

8.9.2012 Rybník

Rybník                      -           Tatenice                  1:3
Libchavy                 -           Tatenice                 1:3
Libchavy                  -           Rybník                     1:1 (1:2 p.)

První zápas nás nezastihl ve formě, chvílemi to vypadalo, jako by jsme byli poprvé na hřišti. Zápas jsme sice vedli po prvním poločase 1:0 díky brance Honzy Hrabovského po ulici Jirky Kašpara, ale za předvedenou hru jsme se museli stydět. Soupeř nás také za to ztrestal v druhém poločase a zaslouženě vyhrál.

Druhý zápas byl o poznání lepší. Začalo se nám kombinačně dařit a vypracovali jsme si pár slibných šancí, ale Rybník nás překvapil nečekanou střelou snad z půlky hřiště. Kluci makali, ale krom Filipova vyskleného okna jsme nemohli z našich útoků nic vytěžit. Až v závěru se opět trefil Honza Hrabovský a hádejte kdo mu asistoval. Samozřejmě Jirka. Bohužel ze třech penalt jsme proměnili jen tu Honzovu a o těch dvou čarostřelcích Vám ani nebudu psát…J

Dresy se perou u Lukáše Hájka. Děkujeme.

Brankář: : Filip Horníček, Matěj Motyčka

V poli: Filip Horníček, Matěj Motyčka, Luďa Kočí, Míra Rus, Karel Aubus, Jirka Kašpar, Honza Hrabovský, Lukáš Hájek, Petr Fogl, Matěj Krčmář, Jakub Tesařík, Dan Sýkora

Trenér: Martin Čada