Starší žáci: Jablonné n. O. – Libchavy 4:2 (2:0)

Autor: Musil Petr <p.musil@ktuo.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 15. 09. 2012

Krajská 1. třída, skupina B, 15. 9. 2012

Do utkání jsme vstoupili velmi laxně a ve 12. minutě jsme po dvou velmi hrubých osobních chybách prohrávali 2:0. V 8. minutě neudržel Nikolas Hubálek míč v rukavicích a Míša Šrom nepokryl volného hráče, který lehce uklidil míč do prázdné branky 1:0. Ve 12. minutě utekl Míšovi Šromovi po křídle domácí útočník a jeho střílený centr si Nikolas Hubálek srazil do branky 2:0. Hrůzný začátek!! V průběhu prvního poločasu jsme si přeci jenom vypracovali pár střeleckých příležitostí, ale všechny skončili u domácího brankáře. Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním udělat něco s nepříznivým stavem. V 37. min trefil Erik Šalda pouze břevno domácí branky, ale hned v 38. min snížil na 1:2 Dominik Chládek. Slibné nakročení do druhého poločasu opět pohřbila chybná situace v 42. minutě, kdy domácí zvládli další rychlý protiútok a přidali třetí gól. Kluci se sice snažili, ale byla to křeč, domácí hráli chytře na rychlé brejky a k tomu jim pomáhaly naše velmi hrubé chyby. Znova se to opakovalo v 54. minutě, kdy střelu domácího hráče nedokázal Nikolas  lépe zkrotit, pouze ji vyrazil a na malém vápně byl opět domácí útočník rychlejší, dravější a míč uklidil do naší branky po čtvrté. Do konce utkání jsme již stihli pouze korigovat výsledek na 2:4. Po střele Kuby Pávka se dostal k odraženému míči Míša Šrom a snížil na konečných 2:4.

Sestava: Hubálek Nikolas- Bostan Albert, Felgr Adam, Pipek Jan, Šrom Michael, Hledík Jan,  Chládek Dominik, Musil Jakub, Šalda Erik, Pávek Jakub, Pinkava Tomáš

Trenéři:  Petr Musil, Moravec Vlasta