Starší žáci: Libchavy – Jablonné n.Orlicí 3:1 (2:0)

Autor: Musil Petr <p.musil@ktuo.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 21. 10. 2012

Krajská 1. třída, skupina B, 20. 10. 2012

Úvod utkání byl vyrovnaný, ale s přibývajícím časem jsme převzali více aktivity a výsledek se dostavil v 15. minutě. Míša Lukeš uvolnil do křídla Honzu Hledíka, ten zatáhl míč k pokutovému území a přesnou přihrávkou našel na malém vápně Kubu Kubíčka a ten nedal hostujícímu brankáři šanci a vedli jsme 1:0. Vedoucí branka nás povzbudila a i zbytek poločasu jsme měli více ze hry. Druhou branku jsme přidali v 31. minutě. Míša Lukeš nejdříve neproměnil svoji šanci, hra dál pokračovala a po dalším vyhraném osobním souboji vrátil míč před branku a pro osamoceného Alberta“Čerta“ Bostana nebyl problém míč uklidit do prázdné branky. Do druhého poločasu vstoupil lépe soupeř. Byl aktivnější a my se dopouštěli zbytečných chyb a faulů, které přidaly hostům šance na zvrat v utkání. Ve 43. minutě po jedné takovéto hrubce kopali hosté roh a po druhé neobsazený hráč na přední tyči snížil na 2:1. Bylo to pro nás varování. Kluci se však pomalu srovnávali a pomohl k tomu i Dan Javorski v brance, který zneškodnil dva nebezpečné trestné kopy a i nadále jsme díky němu drželi vedení. V 59. minutě opět předvedl Honza Hledík, proč si jej kluci vybrali za kapitána. Vzal to prostě na sebe. Vyhrál osobní souboj a vnikl do pokutového území a druhou přesnou gólovou přihrávkou vybídl ke skórování Míšu Lukeše a ten pojistil naše vedení na 3:1. Tímto jsme tak trochu sebrali hostům vítr z plachet a utkání dotáhli do vítězného konce.

Sestava: Javorski Daniel – Pipek Jan, Musil Jakub, Vogl Martin, Pinkava Tomáš, Hledík Jan, Šrom Michael, Chládek Dominik, Kubíček Jakub, Lukeš Michal, Bostan Albert

Trenéři:  Moravec Vlasta, Petr Musil