Starší žáci: Polička - Libchavy 0:6 (0:5)

Autor: Musil Petr <p.musil@ktuo.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 27. 10. 2012

Krajská 1. třída, skupina B, 27. 10. 2012

Starší žáci: Polička – Libchavy 0:6 (0:5)

Za stálého deště a při teplotě lehce nad nulou jsme výborně odehráli poslední podzimní utkání Krajské 1. t řídy. I přes nepřízeň počasí bylo hřiště v dobrém stavu a proto si kluci mohli zahrát dobrý fotbal. A obuli se do toho hned v 1. minutě. Běžela 43 vteřina, když po autovém vhazování centroval do vápna Martin Vógl a na malé vápno si naběhnul Kuba Kubíček a střelou z voleje zaskočil domácího brankáře 1:0. V 9. min už to bylo 2:0. Po pravé straně jsme podnikli rychlý protiútok. Honza Hledík zatáhnul balón a přihrávkou za obranu vysunul Kubu Kubíčka a ten byl u míče dřív než domácí brankář a dokázal jej prostřelit a vedli jsme 2:0. Pokračovali jsme v dobrém výkonu, pozorně bránili a i nadále hráli aktivně v útoku. Ve 27. byl po vlastním gólu domácích stav již 3:0. Centr Tomáše Pinkavy našel domácího obránce a ten nám pěknou hlavičkou zajistil vedení 3:0. I hned po rozehrávce jsme získali míč a podnikli další útok, který přesnou střelou zakončilHonza Hledík 4:0. Dařilo se nám včas napadat domácí hráče a nutit je do chyb. V 31. minutě vystihl Honza Hledík špatnou rozehrávku domácích a sám postupoval k pokutovému území a další přesnou střelou stanovil poločasový výsledek na 5:0. Do druhého poločasu vstoupili poličští aktivněji a především domácí kapitán Ladislav Sláma byl motorem svého mužstva. Honza Pipek a Adam Felgr jej však včas a důsledně bránili a i proto se nedostával k zakončení. V 56. minutě zahrával trestný kop Míša Šrom, nacentroval do vápna a odražený míč trefil z první Tomáš Pinkava a završil naše vítězné skóre na 6:0.

Sestava: Hubálek Nikolas-Šrom Michael, Musil Jakub, PipekJan, Vogl Martin, Hledík Jan, Lukeš Michal (36. Velínský Vojta), Felgr Adam, Pinkava Tomáš, Chládek Dominik (36. Šalda Erik), Kubíček Jakub

Trenéři:  Petr Musil, Moravec Vlasta