Starší žáci: Radiměř - Libchavy 0:3 (0:0)

Autor: Musil Petr <p.musil@ktuo.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 11. 05. 2013

Krajská 1. třída, skupina B, 11. 5. 2013
Starší žáci: Radiměř -  Libchavy 0:3 (0:0)

Do utkání jsme nastoupili bez Míši Lukeše, Adama Felgra a Jakuba Musila, kteří vypomáhali našemu dorostu. V brance dostal příležitost náš benjamínek Filip Horníček (2001) a při termínové kolizi jsme Jakuba Pávka a Dášu Prášilovou uvolnili na pomoc do Letohradu.Odvetné utkání mělo stejný scénář jako naše vzájemné středeční utkání.Domácí jsme v poli jasně přehrávali, ale chyběl nám důraz, přesnost i trocha štěstí při zakončení. Nechyběla nám však trpělivost, co se nepovedlo první poločas, to jsme napravili hned v 36. minutě. Po rozehrávce jsme podnikli rychlý útok, na jehož konci byl Tomáš Pinkava a vedli jsme 1:0. Druhou branku jsme přidali v 46. minutě. Po akci Kuby Kubíčka byl na správném místě Matěj Hodr a jeho dorážka znamenala vedení 2:0. Třetí branku vstřelil v 55. minutě opět Matěj Hodr, který byl znovu v pravý čas na správném místě po pěkné samostatné akci Vojty Velínského završil náš brankový úcet v tomto utkání na 3:0.V dalším průběhu utkání pak dostali šanci i další dva pomocníci z mladších žáků Dan Sýkora a Honza Hrabovský.

Sestava: Horníček Filip – Velínský Vojta, Pipek Jan, Šrom Michael, Vogl Martin, Chládek Dominik, Pinkava Tomáš (60. Hrabovský Jan), Šalda Erik, Boštík Michal, Kubíček Jakub, Hodr Matěj (60. Sýkora Daniel)

Trenéři:  Moravec Vlasta, Petr Musil