Starší žáci: Jiskra 2008- Libchavy 1:1 (1:1)

Autor: Musil Petr <p.musil@ktuo.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 09. 06. 2013

Krajská 1. třída, skupina B, 8. 6. 2013
Starší žáci: Jiskra 2008 -  Libchavy 1:1 (1:1)

K poslednímu soutěžnímu utkání letošního ročníku jsme zavítali do Červené Vody. Přítomní diváci viděli pěkné utkání, které nakonec skončilo zaslouženě remízou 1:1. Obě branky padly v prvním poločase. Ta první v 16. minutě, kdy Dan Javorski zbrkle rozehrál míč na Dominika Chládka a ten to nečekal a prohrál osobní souboj. Na následnou přihrávku za obranu si naběhl domácí útočník a tvrdou ranou nedal Danovi šanci a domácí vedli 1:0. My jsme se však nechtěli s tímto smířit a postupem času jsme převzali iniciativu a domácí jsme kombinačně přehrávali. Vyrovnání přišlo v 31. minutě, kdy se míč po sérii přihrávek dostal k volnému Tomášovi Pinkavovi a ten střelou k tyči vyrovnal na 1:1. I druhý poločas byl velmi zajímavý a všem klukům tedy i kralickým děkuji, že se důstojně rozloučili s letošním ročníkem. K vidění byl fotbal plný nasazení. Míša Lukeš se posunul do útoku, ale své šance při únicích však nevyřešil dobře. Při nás stálo štěstí v 68. minutě, kdy domácí trefili tyč naší branky.

Klůkům z Jiskry blahopřejeme k letošnímu vítězství v 1. krajské třídě skupiny B.

Sestava: Javorski Daniel – Velínský Vojtěch, Musil Jakub, Šrom Michael Hledík Jan, Lukeš Michal, Chládek Dominik, Pinkava Tomáš, Kubíček Jakub (48. Hodr Matěj), Boštík Michal (55. Prášilová Dagmar), Šalda Erik (34. Pávek Jakub)

Trenéři:  Moravec Vlasta, Petr Musil