áčko: Kunčina - Libchavy 3 : 3 / 1 : 2 /

Autor: Josef Musil <musillibchavy@seznam.cz>, Téma: áčko, Vydáno dne: 26. 08. 2013

Kunčina : Hutira – Pešava /46. Pánik/, Zeman, Brychta Tomáš, Spálenský Jan /Hlubinka/ – Tlustoš /84. Crha/, Švanda, Potáček, Brychta Ondřej – Pagáč, Spálenský Michal

Libchavy: Pinkava Martin – Vítek Jakub, Kopfštein Milan, Vaňous Petr, Martinec Michal – Donát Tomáš /82. Blažek Jaroslav/, Felgr Petr /64. Karpíšek David/ , Ďuriš Daniel /23/, Beneš Michal / 72. Machálek Petr/ – Michal Stejskal, Váně Lukáš

Rozhodčí: Jelínek Jiří, AR 1: Kotyza Václav AR 2: Grulich Milan

Střelci: 12. Pagáč, 67. Švanda, 76. Tlustoš /PK/ - 24. Tomáš Donát, 35. Kopfštein Milan, 73. Ďuriš Daniel

Nahrávky: Beneš Michal, Stejskal Michal

ŽK: 1 : 3 – 14. Švanda – 8. Beneš Michal, 60. Vítek Jakub, 74. Pinkava Martin

Rohy: 10 : 3

Diváků: 70

Ve druhé minutě domácí zahrávali roh. Šanci na gól měl domácí Zeman, ale míč skončil v náruči našeho brankáře Pinkavy. Probíhala 12. minuta a my jsme po gólu Tomáše Pagáče prohrávali 1:0. Ve 24. minutě po přihrávce Míši Beneše na 1:1 hlavičkoval Tomáš Donát. O deset minut později ze vzdálenosti třiceti metrů nás přesnou střelou poslal do vedení Milan Kopfštein -1:2. Šanci na vyrovnání měli i domácí, ale nastřelili pouze břevno naší branky. První poločas jsme vyhráli a do druhého poločasu jsem nastupovali s odhodláním tento stav udržet. To se nám dařilo však pouze do 67. minuty, kdy Ladislav Švanda vystřelou k tyči vyrovnal na 2:2. Poté střílel náš Lukáš Váně a brankář jeho střelu vyrazil na roh. V 73. minutě domácí brankář vyrazil střelu Míši Stejskala a Dan Ďuriš upravil stav na 2:3. O tři minuty později naše radost skončila. Míša Martinec fauloval v pokutovém území Švandu a penaltu bez problému proměnil Jaromír Tluštoš . Pár minut před koncem měl šanci Míša Stejskal, jeho střela však skončila v náruči domácího brankáře a další šanci měl Lukáš Váně, když běžel sám na brankáře, ale ten jeho střelu bohužel také zlikvidoval . V 88.minutě se domácí pokoušeli strhnout vítězství na svou stranu, naštěstí pro nás nastřelili pouze břevno a nám se podařilo uhrát jeden cenný bod. Je to první bod v podzimní části a věřme, že i z Čisté neodjedeme z prázdnou.