Starší žáci: Libchavy – Dolní Újezd 12:1 (6:1)

Autor: Musil Petr <p.musil@ktuo.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 01. 09. 2013

Krajská 1. třída, skupina B, 1. 9. 2013

V prvním domácím utkání jsme přivítali celek z Dolního Újezdu. Měli jsme výborný vstup do utkání, když po levé straně zatáhl po lajně míč Tomáš Pinkava a přesnou přihrávkou našel Míšu Lukeše a hned v 1. minutě jsme vedli 1:0. Hra byla vyrovnaná a hosté dokázali v 8. minutě pěknou střelou z hranice pokutového území vyrovnat na 1:1. Ve 14. minutě jsme znova vedli 2:1 po pěkné přihrávce od Míši Boštíka se dostal za obranu opět Míša Lukeš a tvrdou střelou prostřelil hostujícího brankáře.V 18. minutě zvýšil hlavou po rohu Tomáš Pinkava na 3:1. Hosté se sice nadále sympaticky snažili, ale my jsme na hřišti dominovali a měli jsme snad 100 %  efektivnost v zakončení. V 21. minutě jsme podnikli další útok po levé straně a přesný centr uklidil z první do branky Míša Šrom 4:1. Ve 23. minutě vybojoval ve středu hřiště míč Adam Felgr a přihrávkou za obranu vybídl Míšu Lukeše k sólu a ten završil hattrick a zvýšil na 5:1. Ve 26. minutě předvedl Erik Šalda , že žádný míč není ztracený, doběhl těžký míč u lajny a přesným centrem našel v pokutovém území Míšu Boštíka a ten z voleje zvýšil na 6:1. V druhém poločase jsme pokračovali v útočné hře a opět se nám dařilo v zakončení . V 38. minutě předložil míč Míša Lukeš Dominikovi Chládkovi, který střelou trefil Erika Šaldu a jeho těč znamenala vedení 7:1. Ve 39. minutě napřáhl z dobrých 35 metrů Adam Felgr a na jeho střelu byl hostující brankář krátký 8:1. Ve 43. minutě předvedli co je bojovnost Erik Šalda a Míša Boštík, vybojovali míč a pro střídajícího Dana Sýkoru nebyl problém dorazit míč do prázdné branky 9:1. V 55. minutě zvýšil na 10:1 Míša Boštík , když mu míč připravil Tomáš Pinkava a Míša pohotově zakončil levačkou.. V 60. minutě předvedl přehled Míša Boštík přesnou přihrávkou našel Erika Šaldu a ten placírkou zavěsil k tyči 11:1. V 69. minutě proměnil Dan Sýkora penaltu po faulu na Míšu Boštíka a završil skóre na konečných 12:1.

Sestava: Javorski Daniel – Velínský Vojtěch, Musil Jakub, Felgr Adam, Vogl Martin, Šrom Michael, Chládek Dominik (40. Prášilová Dagmar), Pinkava Tomáš, Lukeš Michal (40. Sýkora Daniel), Boštík Michal, Šalda Erik

Trenéři:  Moravec Vlasta, Petr Musil