Starší žáci: Libchavy - Jablonné n. Orlicí 4:0 (0:0)

Autor: Musil Petr <p.musil@ktuo.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 02. 10. 2013

Krajská 1. třída, skupina B, 2. 10. 2013
Starší žáci: Libchavy - Jablonné n. Orlicí   4:0 (0:0)

Za slunného počasí jsme ve středeční dohrávce přivítali celek z Jablonného n. Orlicí. Od úvodních minut jsme se nastěhovali na hostující polovinu a aktivní hrou jsme se dostávali do zakončení, ale nebylo nám přáno rozvlnit síť. Ve 4., 10. a 20. minutě skončily střely Šaldy a Boštíka na břevně jablonnecké branky a další pokusy bezpečně kryl dobře chytající hostující brankář. Když netrefil z bezprostřední blízkosti branku ani Míša Šrom, tak poločas skončil bez branek. V druhém  poločase to již přišlo. V 39. min se po přihrávce Tomáše Pinkavy dostal do úniku Míša Lukeš a na malém vápně našel Míšu Boštíka a ten konečně prostřelil hostujícího bankáře 1:0. A hned v 42. minutě přidal Tomáš Pinkava druhý gól, když se jeho střela odrazila od tyče do branky. V 55. Minutě vniknul do pokutového území Tomáš Pinkava a jeho přihrávku si hostující obránce srazil do vlastní branky 3:0. V 65. minutě se tato situace opakovala znovu, když po přihrávce Míši Lukeše znovu mířil hostující obránce přesně a před dotírajícím Kubou Kubíčkem rozvlnil vlastní síť 4:0.

Sestava: Horníček Filip- Velínský Vojtěch, Musil Jakub, Felgr Adam (20. Vogl Martin), Hodr Matěj, Šrom, Chládek Dominik, Pinkava Tomáš, Lukeš Michal, Boštík Michal(60. Kubíček Jakub), Šalda Erik (45. Prášilová Dagmar)
Trenéři: Petr Musil, Vlasta Moravec