Starší žáci: Polička – Libchavy 0:5 (0:2)

Autor: Musil Petr <p.musil@ktuo.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 27. 10. 2013

Krajská 1. třída, skupina B, 26. 10. 2013

V posledním podzimním zápase jsme potvrdili dobrou formu a odvezli si tři vítězné body z Poličky. Utkání se hrálo na vedlejším hřišti, které je“ trochu“ užších rozměru, ale i tak se nám dařila naše hra po stranách hřiště. První branka padla v 10. minutě. Míša Šrom získal míč u brankové čáry a po kličce obránci vniknul do pokutového území a přesnou přihrávkou našel Adama Felgra a ten nedal domácímu brankáři šanci 1:0. I nadále jsme měli hru pod kontrolou, ale většina našich šancí skončila u domácího brankáře. V 25. minutě jsme přidali druhý gól, tenkorát zatáhl míč po levé straně Tomáš Pinkava a na malém vápně našel Míšu Boštíka a ten zýšil na 2:0. Začátek druhého poločasu byl z naší strany velmi ospalý a laxní. Domácí však našeho chvilového výpadku nedokázali využít a postupně jsme zlepšili hru a přidali další branky. V 51. minutě po špatném výkopu domácího brankáře získal míč Dan Sýkora a přízemní střelou zvýšil na 3:0. V 62. minutě zahrával Kuba Musil tresný kop. Jeho první střela skončila ve zdi a druhá v poličské brance a bylo to 4:0. V 67. minutě se po autovém vhazování dostal k zakončení Tomáš Pinkava a upravil na konečných 5:0.

Sestava: Javorski Daniel – Horníček Filip (36. Hodr Matěj), Musil Jakub, Velínský Vojtěch, Prášilová Dagmar (36. Vogl Martin), Šrom Michael, Felgr Adam, Pinkava Tomáš, Boštík Michal, Kubíček Jakub (41. Sýkora Daniel), Šalda Erik

Trenéři:  Moravec Vlasta, Petr Musil