Mladší žáci: Polička – Libchavy 2:2 (2:0)

Autor: Musil Petr <p.musil@ktuo.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 27. 10. 2013

Krajská 1. třída, skupina B, 26. 10. 2013

Přítomní diváci viděli pěkné vyrovnané utkání, kreré skončilo zaslouženou remízou 2:2.  V první poločase si domácí vytvořili dvoubrankové vedení, když první gól vstřelili po rohovém kopu a druhý po špatném výhozu našeho brankáře. V druhém poločase jsme zabrali i my a po rohovém kopu snížil a 1:2 Marek Šrom  a na konečných 2:2 upravil pohotovou střelou z otočky Matyáš Kollert. V hektickém konci zápasu nedokázalo ani jedno družstvo vstřelit vítěznou branku a tak utání skončilo zaslouženou remízou.

Branky:  Šrom, Kollert

Sestava: Motyčka Matěj-Horníček Filip, Sýkora Dan, Kollert Matyáš, Šrom Marek, Šalda Patrik, Hrabovský Honza, Bartošek Adam, Němeček Matěj, Rus Miroslav, Kulhavý Filip, Prášilová Dagmar

Trenér: Čada Martin, Prášil Richard