áčko : SK Polička “B“ – Sokol Libchavy 2:0 / 2:0 /

Autor: Moravcová Veronika <@>, Téma: áčko, Vydáno dne: 01. 04. 2014

AR 1 : Svoboda Petr AR 2: Štěrba Jaroslav
Rohy : 8:1
Diváků : 100
Polička : Slaný Ondřej – Vondra Miroslav, Jílek Tomáš, Švec Tomáš, Kučera David, Kovář Miroslav /76.Harašta Jan /, Bureš Pavel, Valta Jiří, Dobiáš Jan /60.Stodola Zdeněk/, Kysilko Michal, Kovář Miroslav /56.Král Vojtěch/
Libchavy : Kollert Tomáš – Vítek Jakub, Donát Tomáš /18.Vaňous Petr/, Ďuriš Daniel /76.Machálek Petr/, Keprta Daniel, Kopfštein Milan, Paukert Tomáš, Lněnička Dušan /46.Hájek David/, Stejskal Michal, Felgr Petr, Dostál Jan

První jarní zápas jsme zajížděli hrát do Poličky. Již ve 3.minutě domácí vyhrávali 1:0, když Valta překonal naší obranu nahrál Dobiášovi a ten skóroval. V 18.minutě domácí Valta rozehrával trestný kop,který si bohužel náš hráč srazil do vlastní brány – 2:0. Celou dobu jsme se snažil skóre vyrovnat,ale bohužel se nám nedařilo vstřelit gól. Před koncem prvního poločasu domácí kopali roh a jejich Švec minul bránu. V druhém poločasu šance nebyli o moc lepší. Snažili se jak domácí tak hosté. Ve 49.Kučerovu ránu zachránil Kollert. Další šance se nepodařili proměnit a tak Polička vyhrála 2:0. V sobotu nás čeká první jarní domácí zápas proti Kunčině.Utkání začíná v 16:30.