Starší žáci: Jiskra 2008 - Libchavy 1:2 (1:0)

Autor: Musil Petr <p.musil@ktuo.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 27. 04. 2014

Krajská 1. třída, skupina B, 26. 04. 2014
Starší žáci: Jiskra 2008 - Libchavy  1:2 (1:0)

Do utkání vstoupili lépe domácí, když v 7. minutě vstřelili úvodní branku ze standartní situace. I přes nepříznivý začátek kluci zabrali a snažili se o brzké vyrovnáni. Během prvního poločasu to však nevyšlo.  Skvělý výkon předváděl domácí brankář, když dokázal zneškodnit dvě šance Míši Boštíka a další dvojitou šanci Martina Vogla po rohovém kopu. V úvodu druhého poločasu naopak zneškodnil 100% šanci domácích skvělým zákrokem náš Dan Javorski. Tady se utkání lámalo a platilo obecné pravidlo „nedáš – dostaneš“. O několik minut bylo vyrovnáno, když se po závaru před domácí brankou pohotovou hlavičkou prosadil Míša Boštík 1:1.  Od této doby jsme byli lepším mužstvem. Ve 49. minutě jsme utkání otočili ve svůj prospěch. Po střele Tomáše Pinkavy opět předvedl Míša Boštík proč je nejlepší střelec soutěže a pohotovou dorážkou zvýšil na 2:1. Útkání jsme již nepustili z ruky a po zásluze jsme si z Červené Vody odvezli další vítězné body.
Sestava: Javorski Daniel- Velínský Vojtěch, Musil Jakub, Prášilová Dagmar (58. Kubíček Jakub), Vogl Martin, Šrom, Chládek Dominik, Lukeš Michal, Pinkava Tomáš, Boštík Michal, Šalda Erik
Trenéři: Petr Musil, Vlasta Moravec