Sokol Sebranice – Sokol Libchavy 1:3 /1:1/

Autor: Moravcová Veronika <@>, Téma: áčko, Vydáno dne: 05. 05. 2014

Sebranice : Jiráň Petr – Klusoň Tomáš, Zahoran Pavol, Patočka Tomáš, Chadima Jan, Kalánek Pavel, Červ Jakub, Horníček Jan, Malý Jiří, Prokůpek Vojtěch, Vomáčka Tomáš

Libchavy : Pinkava Martin – Martinec Michal, Donát Tomáš, Boštík Jaroslav /46. Lžíčař Petr/, Keprta Daniel, Váně Lukáš /89.Doležal Martin/, Karpíšek David, Hájek David, Vaňous Petr, Stejskal Michal /77.Šalda Michal/,Felgr Petr

AR 1: Svoboda Petr, AR 2 : Řehák Jaroslav
Střelci : 14.Malý Jiří – 43.Karpíšek David, 55. a 82.Lžíčař Petr
Nahrávky : 43.Stejskal Michal, 55. a 82. Keprta Daniel
ŽK : 31.Klusoň Tomáš – 51.Lžíčař Petr, 59. Martinec Michal, 88.Donát Tomáš
Rohy : 5:4
Diváků : 90

Další utkání nás čekalo v Sebranicích. Naši neúplnou sestavu museli posilnit dva dorostenci Jarda Boštík a Michal Šalda.

Ve 14.minutě vyhrávali 1:0. Ve 43.zahrával Míša Stejskal rohový kop. Na jeho střelu si naběhl David Karpíšek a hlavičkou vyrovnal na 1:1.Skóre se měnilo hned devět minut po začátku druhého poločasu. Daniel Keprta našel Petra Lžíčaře a ten nás poslal do vedení 1:2. Když probíhala 82.minuta opět Daniel Keprta se dostal k míči poslal ho na Petra Lžíčaře a ten potvrdil naše skóre – 1:3.

V sobotu od 17:00 doma přivítáme Kamennou Horku. Přijďte si zpříjemnit sobotu fotbalem a podpořit hráče.