Starší žáci: Libchavy - Polička 4:0 (1:0)

Autor: Musil Petr <p.musil@ktuo.cz>, Téma: žáci - mladší, starší, Vydáno dne: 11. 05. 2014

Krajská 1. třída, skupina B, 11. 05. 2014

Starší žáci: Libchavy - Polička  4:0 (1:0)

Začátek utkání nám vyšel a již ve 4. minutě jsme se ujali vedení po trestném kopu Dominika Chládka 1:0. I dalším průběhu prvního poločasu jsme byli lepším týmem.  Hosté však houževnatě bránili a našim hráčům chybělo více trpělivosti ve finální fázi. I z tohoto důvodu byl poločasový výsledek jen 1:0. Úvod druhého poločasu odstartovala šance Míši Boštíka, ale jeho střela skončila pouze na tyči hostující branky. Hosté se drželi do 52. minuty, kdy v dobývání poličské branky uspěl Adam Felgr a dokázal zvýšit na 2:0. V 57. min vybojoval ve středu pole míč Vojta Velínský, posunul jej do levé strany na Erika Šaldu a ten přesným centrem našel hlavu Míši Boštíka a bylo to 3:0. V 66. min udělal tečku za dobře odehraným utkáním Vojta Velínský. Po perfektní přihrávce od Erika Šaldy postupoval sám na poličského brankáře a s přehledem završil skóre na 4:0.

Sestava: Javorski Daniel- Hodr Matěj, Musil Jakub, Velínský Vojtěch, Pinkava Tomáš (56. Vogl Martin), Šrom Michael (59. Kubíček Jakub), Chládek Dominik, Felgr Adam (61. Prášilová Dagmar), Šalda Erik, Lukeš Michal, Boštík Michal

Trenéři: Petr Musil, Vlasta Moravec