Sokol Libchavy – Sokol Verměřovice 1:3 /0:2/

Autor: Moravcová Veronika <@>, Téma: áčko, Vydáno dne: 08. 06. 2014

Libchavy : Pinkava Martin – Vaňous Petr /68.Václavek Jan/, Donát Tomáš /82.Šalda Michal/, Ďuriš Daniel, Keprta Daniel, Váně Lukáš /87.Svatoš Michal/, Karpíšek David, Lžíčař Petr /34.Kopfštein Milan/, Paukert Tomáš, Stejskal Michal, Felgr Petr /79.Boštík Jaroslav/
Verměřovice : Pražák Lukáš – Kmeť Michal, Sklenář Tomáš /80.Sklenář Petr/, Chládek Martin, Pražák Marek, Faltus Martin, Nastoupil Milan, Šípek Pavel, Černaj Jan /13.Mikyska Josef/, Sklenář Jiří, Smejkal Jakub

AR 1 : Seidl Drahomír, AR 2 : Vaněk Tomáš
Střelci : 52.Váně Lukáš – 7. Sklenář Tomáš , 44. a 80. Kmeť Michal
Nahrávky : 52. Paukert Tomáš
ŽK : Jiří Sklenář
Rohy : 5:1
Diváků : 80

Sobotní horké odpoledne a nás čekal zápas s Veřměřovicemi. Ze začátku zápasu měl šanci Danda Ďuriš kdy po rohu jeho střela skončila pouze nad bránou. O minutu později se měnilo skóre.V sedmé minutě Jan Černaj Házel aut,míče se ujal Tomáš Sklenář a náš brankář Martin Pinkava neměl šanci - 0:1. Skoro celý poločas se odehrál bez větších šancích.Nějaké střely skončily buď nad nebo vedle brány. Další změna přišla ve 44.minutě.Míče se ujal Michal Kmeť,proběhl obraně a sám běžel na bránu - 0:2.

Chtěli jsme změnit stav a to se nám v 52.minutě povedlo.Lukáš Váně po střele od Tomáše Paukerta hlavičkoval přímo do brány hostujícího Lukáše Pražáka. V 58.se předvedl Martin Pinkava když vyrazil střelu Jiřímu Sklenářovi. V 80.Michal Kmeť uzavřel výsledek,když se od něho míč odrazil přímo do brány domácího brankáře.

Sponzorem dnešního utkání byla Autodílna Trio. Nejlepší hráč za domácí tým byl vyhlášen Tomáš Paukert a u hostů Jiří Sklenář.Další zápas nás čeká v neděli 15.6. v Moravské Třebové. Hraje se už od 10:00 a odjezd autobusu je v 8:00 od Džbánu.