Turnaj FOTTUR v Jaroměři 11.3.2017 - mladší přípravka "C" - ročník 2010

Autor: Krcalova Zita <@>, Téma: áčko, Vydáno dne: 13. 03. 2017

Libchavský tým mladší přípravka "C" - ročník 2010, vybojoval krásné 2.místo na halovém turnaji v Jaroměři.

Na konci jarních prázdnin jsme zajížděli na vyhlášený turnaj v Jaroměři, už na začátek musím říct, že většina našich borců byla ještě na prázdninách :).

Do skupiny o celkové umístění jsme byli nalosováni společně s týmy FK Letohradu, Dobrušky/Opočna, FK Jablonce a domácích FK Jaroměř.

Výsledky ve skupině:

1.zápas - TJ Sokol Libchavy:FK Letohrad 1:1

branka :David

První nepovedený zápas, velice ospalé od našich kluků.

2.zápas - SK Dobruška/TJ Spartak Opočno : TJ Sokol Libchavy 1:3

branky: 3x Petr

S poměrně slabším soupeřem jsme opět nehráli moc dobře. Velké množství nepřesností a chyb i od zkušených kluků.

3.zápas - TJ Sokol Libchavy : FK Jablonec 2:1

branky: 2x Petr

Další utkání už bylo herně o něco malinko lepší, ale závěr v posledních třech minutách byl jedním slovem bída.

4.zápas - FK Jaroměř :TJ Sokol Libchavy   0:3

V utkání proti Jaroměři došlo opět ke zlepšení. Výkon na který jsme čekali. Přihrávky i kličky proti kvalitnímu soupeři.

Ze skupiny jsme postoupili z prvního místa v semifinále nás čekal tým FK Hradec Králové.

Semifinále:

TJ Sokol Libchavy: FK Hradec Králové 3:0

branky : Petr, David a Danda z penalty

První zápas, kdy naše obrana pracovala jak měla, v útoku kluci makali a výkon šel nahoru, soupeř dobře bránil a snažil se i dopředu, musím říct, že kluci z Hradce zahráli velice dobrý zápas, nejlepší, dle mého, na turnaji, co jsem je viděl.

Finále:

Spartak Choceň: TJ Sokol Libchavy 1:1 na penalty 2:1

Ve finálovém utkání jsme opět hráli s kluky z Chocně, tak jako na všech turnajích v poslední době. Hra obou mužstev nebyla moc hezká, boj o každý metr palubovky, velké množství osobních soubojů, kde si kluci nedali nic zadarmo. První gól vstřelil soupeř po hrubé chybě dvou nejzkušenějších hráčů našeho týmu, jasný balón pro nás a my přestali hrát, prohráváme 1:0. Pokračuje boj hlavně ve středu hřiště. V předposlední minutě utkání dostáváme šanci na vyrovnání z pokutového kopu za ruku brankáře mimo pokutové uzemí. Vyrovnáváme na 1:1, zbývá asi 30 sekund, je konec. Jde se na penalty.

Choceň 1:0, Danda trefuje brankáře, Choceň 2:0, David trefuje přesně 2:1, Choceň .... je rozhodnuto, vítězem turnaje jsou kluci z Chocně.

Je nutné říci, že náš tým byl dnes o malinko herně horší než kluci z Chocně a vítězství si zasloužili. Gratulujeme do Chocně :).

Sestava: Markétka, Matouš, Matěj, David, Danda, Štěpán, Denis, Petr a Honza.