školka fotogalerie fotbalové kempy odkazy rozlosování soutěží kontakty program tréninkůStarší, mladší přípravka-soustředění Horalka
Vydáno dne 29. 03. 2010 (470 přečtení)

MLADŠÍ A STARŠÍ PŘÍPRAVKA
SOUSTŘEDĚNÍ VE SNĚŽNÉM
26. - 28. 3. 2010 HORALKA


Letos jsme jeli opět na Horalku ve Sněžném v Orlických Horách, společně mladší a starší přípravka. V pátek jsme během cesty udělali zastávku a za krásného jarního počasí potrénovali na umělce v Rychnově nad Kněžnou. Potom jsme již vyrazili na Horalku. Ubytovat 35 dětí a 8 dospělých nebylo nic jednoduchého, ale zvládli jsme to a každý měl postel. Po výborné večeři následovala projekce a rozbor jednotlivých herních situací z posledního podzimního turnaje v České Třebové. Mladší přípravka stihla ještě znalostní test.
Po večerce byl ještě někde slyšet šepot, ale záhy už jen pochrupování.
Ranní budíček byl otočen, děti budily trenéry. Ale rozcvička s mytím v rybníku probrala každého. Potom jsme se rychle umyli, oblékli do dresů a vyrazili do Rychnova na zápasy. Starší a mladší přípravka „A“ hrály proti domácímu Rychnovu a mladší přípravka „B“ proti Doudlebům. Na začátku zápasů začalo pršet, ale ke konci byly už jen přeháňky. Ale i tak jsme si výborně zahráli proti kvalitním soupeřům. Cestou zpět na oběd nás ještě zastihla sněhová přeháňka.
Odpoledne jsme vyrazili na prohlídku dělostřelecké tvrze Dobrošov. Klukům se bunkr líbil a bylo to spojené i s tréninkem, neboť jsme sestoupili po schodech 40m pod zem a pak zase vyšlapali nahoru. Potom jsme šli pěšky na nedalekou Jiráskovu chatu, kde jsme si chtěli opéct buřty. Foukal tam ale silný ledový vítr, a tak jsme raději sedli do autobusu a jeli na Horalku. Tam jsme si již za krásného počasí buřty opekli a trochu zařádili venku. Večerní program začal projekcí dopoledních zápasů, potom jsme si prohlédli fotky z podzimních a zimních turnajů a na závěr si pustili pár „srandiček“. S večerkou nebyl problém, neboť všichni byli tak utahaní, že padli na postel a spali.
Nedělní budíček byl jak má být, trenéři budili kluky. Po rozcvičce a snídani jsme odjeli na trénink na umělku do Nového Města nad Metují. Trénink to byl pouze herní a na závěr byl zpestřen zápasem kluků a holek proti trenérům. Skóre se stále měnilo, ale nakonec děti vyhrály těsně 4:3. Trenéři po zápase zkonstatovali, že do příště musí pořádně potrénovat.
Po obědě jsme se sbalili a všichni se těšili na rodiče. Kluci a holky vytvořili skvělou partu, kde nebylo rozdílu mezi malým a velkým. Zázemí na Horalce, včetně jídla, bylo opět na vynikající úrovni. A tak se soustředění letos i navzdory vrtochům počasí povedlo.

fotky z akce

foto


( Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek )

Design by L i b c h a v a k - 2006