školka fotogalerie fotbalové kempy odkazy rozlosování soutěží kontakty program tréninkůPřípravky - soustředění 2011
Vydáno dne 03. 04. 2011 (547 přečtení)

Mladší a starší přípravka - soustředění 2011
Chata Horalka 1.- 3. 4.


Letos jsme zvolili obdobný model jako loni. Základní tábor byl na chatě Horalka ve Sněžném v Orlických horách.

            V pátek jsme se cestou zastavili na trénink na umělce v Rychnově nad Kněžnou a pak pokračovali až na Horalku. Po výborné večeři si někdo zvolil pinec, stolní fotbálek nebo procházku za vodníkem. Poté již následoval večerní program, jehož hlavním tématem byla projekce podzimního turnaje v Chocni s rozborem chyb.

            V sobotu ráno jsme si zajeli do Rychnova zahrát přípravné zápasy. Starší přípravka postavila dva týmy a mladší čtyři týmy. Využili jsme celé hřiště a dosyta si zahráli. Výsledkově se nám moc nedařilo, ale zápasy měly svůj význam.

            Po obědě čekala na kluky a holky „bojovka“. Všichni se rozdělili na tři skupiny. Každá skupina byla z autobusu vysazena na jiném místě a za pomoci buzoly a mapy měli najít společný cíl – bunkr Březinka. Po cestě měli za úkol ještě absolvovat prohlídku malého bunkru Lom a hledat indicie pro nalezení pokladu. Vše se zdařilo, všichni jsme se na Březince sešli a mohli si tento pěkný bunkr se zajímavým výkladem prohlédnout. Pak jsme si tam opekli buřty a pomalu se vraceli k autobusu na Dobrošově.

            Po příjezdu na Horalku ještě všichni podle indicií hledali poklad. Nakonec se to podařilo a odměnou byla pro každého placka s magnetem a logem libchavského oddílu.

Po večeři byla ještě projekce dopoledních zápasů.

            V neděli jsme slunné dopoledne strávili tréninkem na umělce v Novém Městě nad Metují. Závěr samozřejmě patřil zápasu dětí proti trenérům. Vloni trenéři prohráli a slibovali, že budou celý rok poctivě trénovat. Asi to byla pravda, neboť vybojovali proti klukům a holkám cennou remízu 3:3, byť vyrovnání přišlo v poslední minutě.

Po tréninku následovalo mytí, oběd, balení a cesta domů. Při příjezdu do Libchav se sice autobusem rozléhalo „otočit – otočit“, ale na očích, hlavně malých, borců bylo vidět jak se na mamku a taťku těší.( Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek )

Design by L i b c h a v a k - 2006