HOKEJ COMPUTER SHOP CUP
Vydáno dne 05. 03. 2012 (323 přečtení)

TJ Sokol Libchavy - Buldoci Velká Skrovnice 12 : 5 (3:0,5:0,4:5)

SESTAVA : Karel Vaňek, Pavel Mička, Aleš Křepela, Martin Trávníček, František Adamec, Tomáš Hoffman, Pavel Vídeňský, David Štěpán, Libor Doležal

BRANKY : Aleš Křepela 4x, Tomáš Hoffman 3x, Libor Doležal, Pavel Mička, Martin Trávníček, Pavel Vídeňský, David Štěpán

ASISTENCE : Pavel Vídeňský 3x, Martin Trávníček 3x, František Adamec 2x, Tomáš Hoffman, Aleš Křepela, Pavel Mička

VYLOUČENÍ :  1 - 0  pavel Vídeňský  Využití 0:1  V oslabení 0:0

DIVÁKŮ : 80

Před pěknou návštěvou našich fanoušků jsme nastoupili do posledního zápasu sezony.A nastoupili jsme velmi dobře. Již v sedmadvacáté vteřině otevřel střelecký účet Aleš Křepela 1-0. Ve čtvrté minutě zvýšil Pavel Vídeňský na 2-0. Hned za minutu uzavřel skóre první třetiny na 3-0 Aleš Křepela. Ve druhé třetině jsme ještě přidali a výsledkem toho bylo pět branek v soupeřově síti. Postupně se trefili Aleš Křepela, pro něhož to znamenalo dokončení hattricku a cestu k pokladníkovi...., Libor Doležal, Tomáš Hoffman, David Štěpán a po delší odmlce také Martin Trávníček. U soupeře párkrát zahrozil Milan Rada, ale hrál až zbytečně moc sobecky na sebe a ochránil nás tím od branek v naší síti.Na světelné tabuli svítilo pro nás pěkných 8-0. Třetí tetina začala stejně jako ta první a to brankou Aleše Křepeli. 9-0. Do konce zápasu v tu chvíli chybělo ještě deset minut a my byli v očekávání, kdo opět vyhledá našeho  pokladníka. No naběhl si Tomáš Hoffman a za desátou branku v soupeřově síti mohl vyrazit.... Poté jsme lehce povolili a soupeř nás potrestal., když během tří minut zatížil naše konto třemi brankami 10-3.Následně to bylo jako na houpačce a skóre se měnilo jak na jedné, tak i druhé straně. Na 11-3 dal Pavel Mička. A opět hosté - 11-4. Dvě minuty před koncem dovršil  hattrick Tomáš Hoffman 12-4. Totéž se povedlo hostujícímu Milanu Radovi, který dal výsedku konečnou podobu 12-5.
Sezonu jsme zakončili na velmi pěkném 6. místě a můžeme jen litovat jednoho jediného výpadku v zápase s Jehnědím, které nás stálo dvě místa.

Děkujeme všem našim fanouškům za celoroční podporu a doufáme, že jsme Vám našimi výkony příjemně vyplnili zimní období bez fotbalu. Na příští sezonu se spolu s Vámi těší hokejový kolektiv TJ Sokol Libchavy.
PS : konečnou tabulku a osobní statistiky našich hráčů dodám později.