školka fotogalerie fotbalové kempy odkazy rozlosování soutěží kontakty program tréninkůMladší a starší přípravka - soustředění
Vydáno dne 25. 03. 2012 (531 přečtení)

MLADŠÍ A STARŠÍ PŘÍPRAVKA - SOUSTŘEDĚNÍ
23. 3. -25. 3. 2012, CHATA HORALKA


Letos již počtvrté jsme vyrazili na soustředění na Horalku. V pátek po 13h jsme se nalodili do autobusu. Bohužel po malé nehodě jsme místo na trénink do Rychnova nad Kněžnou zamířili do servisu. S hodinovým zpožděním jsme tedy zamířili na trénink na hřiště u Myslivecké chaty. Krásné počasí, ideální trávník, a tak nás ani zpoždění nemrzelo.

Poté  jsme již nabrali směr Horalka. Po ubytování a večeři následoval večerní program. Mladší a starší přípravka se vystřídaly na velkoplošné projekci programu FIFA 11+ pro správný rozvoj běhu, síly a obratnosti a poté v soutěži ve znalostech nejen z oblasti fotbalu.

V sobotu ráno po rozcvičce, mytí v místním rybníčku a snídaní jsme již v dresech zamířili do Nového Města nad Metují k přípravným zápasům s místní přípravkou. Padla spousta krásných gólů, diváci viděli krásné akce a tak na závěr byli všichni spokojeni.

Po obědě začínalo hledání pokladu. Čtyři týmy nejprve vyrazily každý jiným směrem ukrýt indicie, aby je pak po výměně map hledaly. Po rozluštění šifry musely rozpoznat, kde je ukrytý poklad. Chvíli to trvalo, ale nakonec byl poklad objeven. V trochu zavádějícím obale každý pro sebe objevil batoh na záda s logem oddílu.

Ještě během hledání jsme stihli opéct buřty.

Večerní program spočíval ve videorozboru dopoledních zápasů. Nakonec jsme ještě viděli závěr hokejového zápasu Pardubic. Největší aplaus ale sklidila video ukázka z turnaje mladší přípravky v Lanškrouně, kde naši borci excelovali při ukázce zumby.

Na závěr jsme ještě poblahopřáli Vlastovi Felgrovi k jeho narozeninám, předali mu krásný dort a dali hobla.

Do postele jsme ani kluky honit nemuseli, po náročném dnu byli rádi, že si mohou odpočinout.

Nedělní vstávání bylo kruté, ale voda v rybníčku všechny dokonale probrala, a tak jsme v plné síle vyrazili na trénink do Nového Města. Hlavní náplní bylo praktické procvičení programu 11+. Na závěr nemohl chybět zápas kluků proti trenérům. Letos trenéři podali výborný výkon a v oslabení 1:5 (7 trenérů-35 dětí) vybojovali remízu 2:2.

Potom po chutném obědě a balení jsme vyrazili domů.

FOTKY NA: http://libchavy.rajce.idnes.cz/
jméno: libchavy
heslo: fotbal


( Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek )

Design by L i b c h a v a k - 2006