béčko: Sokol Libchavy B – FK Jehnědí 1980 2 : 0 / 0 : 0 /

Střelci: 47.Ďuriš, 54.Nemšák
Žluté karty: 2:1
Diváků: 50
Pinkava - Vítek, Felgr, Hájek, Kurak (84. Motyčka) - Machálek, Čada, Ďuriš, Vaňous (88. Moravec) – Špína (38. Nemšák), Javůrek (79. Král)

Třetí jarní utkání našeho B mužstva se odehrálo tuto neděli proti Jehnědí. Do zápasu jsme šli s tím, že už další body nemůžeme ztratit a budeme se o ně prát, ale již od začátku bylo na předváděné hře vidět, že získat tři body, bude obtížné. V prvním poločase jsme se do šancí příliš nedostávali, obrana Jehnědí fungovala precizně bez větších chyb. V 38. minutě jsme museli vystřídat kapitána Václava Špínu, který si při střetu s brankářem Jehnědí poranil koleno. Do konce prvního poločasu se už nic nezměnilo a do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Druhou část utkání jsme zvládli o mnoho lépe než první. Již ve 47. minutě jsme se dočkali gólu od Ďuriše, který po faulu na Javůrka předvedl perfektně zahranou standartní situaci – 1:0. Tento gól nám dodal sebevědomí a ofenzivní část naší hry nabrala vzestupnou tendenci. Již v 54. minutě jsme po několika šancích dokázali vsítit další gól - 2:0. Prosadil se Nemšák, po rychlé a přesné rozehrávce Ďuriše. Náš mladý útočník, věkem ještě dorostenec, neměl se zakončením jeden na jednoho žádný problém. Do konce utkání se nám už skóre změnit nepovedlo a ani hostům jsme nedali šanci, aby utkání zdramatizovali. Vynikající výkon předvedl zejména David Hájek, který konečně zpevnil naši, v minulých zápasech špatně hrající obranu.