dorost:TJ Sokol Libchavy – TJ Sokol Řětová/TJ Jiskra Ústí nad orlicí B 1 : 4 / 1 : 2 /
Vydáno dne 22. 09. 2013 (1936 přečtení)

Krajská I.třída dorostu, skupina B, 21.9. 2013

Rozhodčí: Bednář Jaroslav AR1: Paukert Tomáš AR2: Provazník Vít
Střelci branek: 40. Motyčka Filip – 27., 30. a 55. Chalupník Tomáš, 90. Kopecký Matouš
Nahrávky: Kovář Martin – Kopecký Matouš 3
ŽK: 1 : 2 – 80. Felgr Adam – 5. Kopecký Matouš, 84. Provazník Radek
Rohy: x : x
Diváků: 50

Libchavy:
Kotrla Tomáš – Musil Jakub, Rejent Pavel, Motyčka Filip, Felgr Adam - Šalda Michal, Boštík Jaroslav /46. Šrom Michal/, Kovář Martin /75. Václavek Jan/, Svatoš Michal /41. Chládek Dominik/ – Novák Vladimír /80. Hledík Jan/, Žídek Radim /46. Lukeš Michal/

Řetová:
Kolář – Provazník, Sršeň, Kopecký, Lipavský – Pirkl, Falta /89. Fišer /, Procházka, Štika Josef / 65. Štika Pavel/- Kunst /46. Fikejz/, Chalupník

Další domácí utkání se hrálo na podmáčeném terénu a v prvním poločase i za vydatného deště. V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas, hosté však rozmezí mezi 27. a 30. minutou střelili dvě branky jako přes kopírák. Matouš Kopecký s půlky krásnými pasy našel Tomáše Chalupníka, který si již věděl rady a bezmocného Tomáše Kotrlu vždy prostřelil a my jsme prohrávali 2 : 0. Naše šance v 24. i v 35. minutě též volaly po gólu, ale nejprve Radim Žídek nastřelil jen hostujícího brankáře a Vladimír Novák střílel těsně vedle. Náš kontaktní gól zaznamenal Filip Motyčka ve 40. minutě, kdy po našem rohovém kopu se zmocnil míče a z ostrého úhlu rozvlnil síť hostující branky.

Druhý poločas byl též herně vyrovnaný, hosté však prokázali lepší střeleckou potenci a proto zaslouženě zvítězili. V 55. minutě střelil svou třetí branku Tomáš Chalupník a v 90. minutě se střelecky prosadil i do té doby úspěšný nahrávač Matouš Kopecký.

Naši hráči za svůj výkon nemusí stydět,vždyť na hřišti se objevilo u naše mužstva i 6 starších žáků, kteří se již nyní v dorosteneckém fotbale neztrácí.

K dalšímu utkání zajíždíme do Cerekvice, odjezd v neděli v 12.45 od hřiště. Je potřeba u rodičů zjistit možnost dopravy a vše doladit při čtvrtečním tréninku.