školka fotogalerie fotbalové kempy odkazy rozlosování soutěží kontakty program tréninkůMladší a starší přípravka: soustředění na Horalce
Vydáno dne 08. 04. 2014 (613 přečtení)

„MLADŠÍ, STARŠÍ PŘÍPRAVKA“
Soustředění 4. – 6. 4. 2014
Horalka, Sněžné v Orl. Horách


Letos jsme soustředění začali netradičně. Vzhledem k počasí jsme nejprve odtrénovali na hlavním travnatém hřišti v Libchavách. Potom jsme vše nalodili do nachystaného busu a vyrazili směrem do Sněžného na Horalku.
Po příjezdu jsme se rychle ubytovali. Bylo nás hodně, tak jsme kromě celé Sněženky využili i 2 chatky. Jeden z trenérů (Tomáš Kollert-Coli) nedávno oslavil kulaté narozeniny. Využili jsme skutečnosti, že za námi přijede později, a přichystali pro něho překvapení. S kluky jsme nacvičili krátkou básničku a mexickou vlnu. Po jeho příjezdu kluci Colimu předvedli nacvičené přání, na závěr přidali spontánně popěvek k narozeninám a předali „libchavský“ dort.
Večerní program se skládal z vědomostního kvízu, projekce fotbalových kuriozit a pro mladší přípravku filmového rozboru turnaje v Jičíně. Večerka byla ve 22,00h.
V sobotu ráno v 7h budíček (chyběli nám „burlaci“), rozcvička s mytím v rybníčku a chutná snídaně. Počasí se trochu pokazilo, drobně pršelo. Nicméně převlékli jsme se do dresů a vyrazili do Rychnova nad Kněžnou na přípravné zápasy. Během utkání se rozpršelo víc, a tak jsme po posledním hvizdu rozhodčího rychle nastoupili do busu a vraceli se na Horalku. Tam nám mezitím zatopili a mohli jsme hned po příjezdu skočit do sprch.
Ještě před obědem za námi přijel Pepa Musil, předseda našeho oddílu, ale hlavně instruktor Nordic Walking. Pro kluky byla připravena hra během níž probíhala výuka správného chození N.W. Nechyběla rozcvička, různé cvičení s holemi a na závěr také soutěž o tatranku. Pro mnohé z nás bylo překvapivé jak se má správně s holemi chodit. Pepo, díky.
Během výletu s holemi kluci nejprve ukrývali indicie pro druhou partu, aby potom mohli jiné hledat. Po příchodu na Horalku museli nejprve rozluštit šifry a podle nápovědy najít poklad. Nebyl nikde zakopán, ale ukrývala ho recepční a hospodská Táňa, která ho klukům vydala až po sdělení hesla („Fotbal nás baví“). Pokladem letos byly náramky s logem našeho oddílu.
Nordic Walking a honba za pokladem všechny hodně vysílily, a tak buřty na ohni přišly vhod. Odpoledne i po večeři měli kluci volno. Před večerkou jsme ještě shlédli projekci dopoledních zápasů. Po desáté byl již na pokojích klid, celý den byl náročný.
Po ranních rituálech (v neděli jako budíček byli „burlaci“) jsme vyrazili na trénink do Nového města nad Metují. Na závěr byl, jako obvykle, zápas kluků proti trenérům. Vloni trenéři prohráli, a proto celý rok svědomitě trénovali. A vyplatilo se. Po počátečním náporu a vedení kluků 2:0 trenéři otočili skóre a dlouho drželi vedení. Kluci nakonec zaslouženě vyrovnali těsně před koncem z penalty.
To už ale někteří pokukovali po hodinkách, protože věděli, že následuje oběd, balení a cesta domů. Při příjezdu do Libchav se v autobusu neslo skandování „otoč to, otoč to“. Vlasta přání kluků nevyslyšel a dovezl nás v pořádku na hřiště v Libchavách.
Doufáme, že se klukům soustředění líbilo a příště na Horalku vyrazíme zase.
Fotky najdete na: http://libchavy.rajce.idnes.cz/
Jméno: libchavy
Heslo: fotbal


( Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek )

Design by L i b c h a v a k - 2006