Mladší přípravka "A": turnaj v Libchavávh

Libchavy        -           Holice                         11:14  (6:5)

Branky:Craig Henderson 5x, Honza Dostál 4x, Martin Aubus 2x

Libchavy        -           Polička                       3:9       (1:3)

Branky:Craig Anderson, Prokop Kapoun, Štěpán Bašnik

Libchavy        -           Letohrad                    1:13     (0:6)

Branky:Prokop Kapoun

Dresy pere a suší :Kuba Fišer (Fíša) . Děkujeme.

Na prvním turnaji nové sezóny 2015/16 se nám sice výsledkově moc nedařilo, ale nebylo to tak beznadějné jak ukazují výsledky.

V prvním zápase jsme začali lépe než Holice. Dařily se nám kombinace i střelba, a záhy jsme vedli 6:2. Potom jsme v obraně polevili v koncentraci a soupeř ještě do poločasu snížil. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, soupeř se nakonec dostal do vedení a my jen snižovali. Hezký zápas se spoustou gólů. Kdy se vám stane, že dáte 11 branek a prohrajete.

Druhý zápas s Poličkou začal obráceně. Soupeř byl lepší a my se měli před brankou co otáčet. Záhy jsme prohrávali 3:1. Naši kluci se nevzdali, vyrovnali hru a brzo po přestávce i skóre. Pak to byla přetahovaná, komu se podaří vstřelit vedoucí gól. Povedlo se to Poličce a tím se zlomil zápas.

V posledním zápase jsme hráli s velice fotbalovým Letohradem. Proti jejich hezkým kombinacím jsme neměli nárok, a tak poločasové skóre 0:6 bylo ještě milosrdné. Druhá půlka byla stejná a nás potěšil jediný gól, který vstřelil, po poctivé práci Štěpána, bombou k tyči Prokop. Prohrát s takovým soupeřem není ostuda.

Brankář: Prokop Kapoun, Kuba Fišer, Míra Marek

V poli: Kuba Schauer, Prokop Kapoun, Kuba Fišer, Martin Aubus, Míra Marek, Štěpán Bašnik, Craig Henderson, Honza Dostál

Trenér: Milan Šalda