Vydáno dne 04. 10. 2015 (412 přečtení)

KRAJSKÁ SOUTĚŽ – MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

3. 10. 2015 DOLNÍ ÚJEZD

Libchavy-Ústí nad Orlicí 10:2 (5:0)
Hráli jsme na hřišti, kde si některý z hostujících týmů postavil autobus hned za branku. V první půli všechny naše střely mířily na branku, a co nepochytal gólman, skončilo v síti. Po změně stran Ústí využilo polevení naší koncentrace a několikrát se dostali k naší brance a také vše zamířili do branky. Tento poměr střel na a mimo branku by jistě v 1. lize záviděli. Autobus tedy bez úhony „přežil“
Střelci: Craig 3,Fíša 3,Matěj 2x, Lukáš 2x

Libchavy-D. Újezd 4:3 (4:1)

S Dolním Újezdem jsme ještě v přípravkách nehráli. Ze začátku byl lepší soupeř, později jsme vyrovnali hru a začali dávat branky. Za stavu 2:0 domácí snížili, ale ještě do poločasu jsme vstřelili 2 branky. Hezká byla ta poslední, kdy Honza z trestného kopu propálil zeď, gólmana a málem i síť. Ve druhé půlce domácí přidali na důrazu a my se měli co ohánět. Újezdští snížili na 2:4 a ještě znásobili svoji snahu. V této chvíli se hrál parádní fotbal, nahoru, dolů, hezké kombinace. Dvě minuty po naší malé domů z nepřímého kopu domácí dokonce snížili na 3:4, ale to bylo vše. Za tento zápas si pochvalu zaslouží oba týmy a diváci museli být spokojeni.
Střelci: Craig 2x,Honza 2x

Libchavy-Letohrad 5:12 (2:6)

S výborným soupeřem nám nevyšel začátek. V první minutě jsme prohrávali 0:2. Postupně jsme vyrovnali nejen hru, ale také skóre, kdy vyrovnával dorážkou Míra. Letohrad se nenechal zaskočit a ukázal svoji kvalitu. Postupně zvyšovali náskok. My jsme dokázali na každé 3 vstřelené branky odpovědět 1 gólem. Ale ten poslední stál za to. Kopali jsme za malou domů nepřímý kop a Matěj s Craigem vymysleli hezkou kulišárnu.
Střelci: Craig 4,Míra

Vydařený turnaj. Musím kluky pochválit. Ani jeden bezhlavě odkopnutý míč, snaha o kličky (někdy jich bylo dost, ale budiž) a několik velmi vydařených kombinací.

Další pochvala patří domácím za super organizaci turnaje i s vyhlášením.

V poli nastoupili: Craig Henderson,Kuba Fišer,Matěj Čermák,Prokop Kapoun,Honza Dostál, Lukáš Holub a Míra Marek
Brankáři: Prokop Kapoun,Lukáš Holub, Kuba Fišer

Dresy pere: Lukáš Holub

Trenér: Milan Šalda