Mladší přípravka: turnaj v Moravské Třebové
Vydáno dne 25. 10. 2015 (410 přečtení)

KRAJSKÁ SOUTĚŽ – MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

24. 10. 2015 MORAVSKÁ TŘEBOVÁ

Libchavy-Jablonné nad Orlicí 8:6  (3:3)

Než jsme se stačili rozkoukat, prohrávali jsme o tři branky. Stále se lepšící soupeř nás předčil v nasazení a bojovnosti. Až po této sprše jsme začali hrát a do poločasu stav vyrovnali. Ve druhé půli jsme pokračovali v matném výkonu, soupeř znovu vedl a výsledek jsme otočili až v závěru utkání.

Brankář: Honza

Branky: Craig 3, Štěpán 2, Matěj, Míra, Fíša

Libchavy-M.Třebová  11:4 (7:1)

Do tohoto zápasu vstoupilo úplně jiné mužstvo. Najednou nás bylo plné hřiště, soupeře jsme v první půli zamkli na jeho polovině,hlavně útočné duo Štěpán s Honzou domácí obraně zatápělo. Předvedli jsme spoustu fotbalových akcí a zaslouženě zvítězili.  Soupeři jsme oplatili porážku  z Holic 7:10. Klukům asi pomohl spánek ze zápasu s Jablem J

Brankář: Prokop

Branky:Štěpán 4, Fíša 2, Honza 2,Craig 2, Kuba S.

Libchavy-Letohrad 7:8 (3:3)

Návázali jsme na předchozí zápas a podali nejlepší výkon na turnaji. Oboustraně pěkný fobal  s minimem nakopnutých míčů. Se soupeřem jsme se přetahovali o výsledek až do konce, ten byl nakonec  o gól šťastnější. Škoda některých neproměněných šancí. Kluky chválím za velkou bojovnost  a fotbalovost. Za zmínku stojí ještě Craigův gól z přímého kopu levačkou do šibenice.